dziś premiera GRY THE DARK PICTURES: MAN OF MEDAN

Newsy
piątek, 30 sierpnia 2019 582 Wyświetleń 0 Komentarzy
dziś premiera GRY THE DARK PICTURES: MAN OF MEDAN

Dziś, 30 sierpnia, w sprzedaży ukazała się przygodowa gra, utrzymana w klimacie horroru – The Dark Pictures: Man of Medan. Tytuł jest dostępny na konsole PlayStation®4 oraz Xbox One w angielskiej wersji językowej.

BANDAI NAMCO Entertainment oraz Supermassive Games łączą siły, aby dostarczyć graczom utrzymaną w konwencji horroru przygodową grę akcji. Seria Dark Pictures składa się z oddzielnych tytułów utrzymanych w konwencji horroru, aby systematycznie dostarczać graczom nowe, przepełnione grozą doświadczenia. Wszystkie części są od siebie niezależne i będą prezentować zupełnie odmienne historie, jak i bohaterów.

Man of Medan jest pierwszą grą z antologii the Dark Pictures, przenoszącą nadnaturalny horror na Południowy Pacyfik. Pięciu przyjaciół wypływa na wakacyjną wyprawę i natrafia na zatopiony wrak z czasów II wojny światowej. Ich podróż wkrótce zmieni się w coś znacznie bardziej przerażającego. Kto przeżyje, a kto zginie? To zależy od ciebie. Czy zdołasz uratować wszystkich?

  • Całkowicie nowe, przerażające doświadczenie! Supermassive Games dostarcza graczom wstrząsającą, narracyjną przygodę, w której będą musieli stawić czoła swoim najgłębszym lękom.
  • Czy uda się uratować każdego? Wszystkie grywalne postacie mogą albo przeżyć, albo zginąć. Ich los będzie zależał od twoich wyborów – śmierć czai się tuż za rogiem…
  • Co zrobisz, aby przetrwać? Każdy twój wybór poniesie za sobą konsekwencję – dla bohaterów oznacza to życie albo śmierć. Czy uda Ci się zachować zimną krew w walce o przetrwanie?
  • Jakie podejmiesz decyzje?
  • NIE GRAJ SAM!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *