DZIŚ PREMIERA GRY SEVEN: ENHANCED EDITION NA PLAYSTATION 4

Newsy
wtorek, 26 marca 2019 612 Wyświetleń 0 Komentarzy
DZIŚ PREMIERA GRY SEVEN: ENHANCED EDITION NA PLAYSTATION 4

Wzbogacona edycja SEVEN: THE DAYS LONG GONE – Izometrycznego RPG ze swobodną eksploracją w stylu parkour i mechaniką skradania – w wersji na konsolę PlayStation 4 już dostępna.

Gra Seven: Enhanced Edition jest już dostępna w polskiej wersji językowej (napisy) w wersji na konsolę PlayStation 4. Jest to wzbogacona wersja dostępnej na komputery osobiste gry Seven: The Days Long Gone.

Seven: Enhanced Edition zawiera wiele usprawnień rozgrywki, a także dodatek DLC Drowned Past, który przedstawia nową historię z nowymi questami, lokacjami, postaciami, przeciwnikami i umiejętnościami, łącznie zajmując ponad 7 godzin rozgrywki.

Seven: Enhanced Edition jest debiutem marki na konsoli PlayStation 4. Gracze, którzy posiadają grę Seven: The Days Long Gone na komputerze osobistym, otrzymają zawartość Enhanced Edition w postaci darmowej aktualizacji.

 

O Seven: Enhanced Edition:

Seven: Enhanced Edition to dziejąca się w otwartym świecie, izometryczna gra RPG akcji z elementami skradania. Gracz wciela się w Teriela, mistrza złodziei wysłanego na misję, która zaburzy fundamenty Imperium Vetrall. Swobodnie podróżuj po tętniącej życiem więziennej wispy Peh i eksploruj morskie głębiny na pokładzie ogromnej łodzi podwodnej.

W dodatku Drowned Past gracz dołączy do “Enklawy”, chaotycznej grupy tajemniczych wagabundów, którzy odkryli zatopiony, mitologiczny statek i eksplorują go w nadziei na odkrycie bogactw. Lecz rzeczy, które zatopiono, zatopiono nie bez powodu, co Teriel wraz z Enklawą poczują na własnej skórze.

Seven: Enhanced Edition zawierać będzie również szereg nowych przeciwników, broni, strojów, schematów do wytwarzania przedmiotów, oraz umiejętności.

Charakterystyczne cechy Seven: Enhanced Edtion:

  • Trójwymiarowy, izometryczny RPG
  • Bogata, przeplatająca się fabuła
  • Walka: różnorodne style pozwalaja graczom na kreatywność w pokonywaniu przeszkód
  • System Progresji Bohatera: oparty wyłącznie na doświadczeniu gracza i ekwipunku; progresja odblokowuje nowe umiejętności
  • Reakcje SI: NPC reagujący na akcje gracza
  • Otwarty, perfekcyjny do eksploracji świat
  • Nowy system wspinaczki
  • Oszałamiające środowisko
  • Graj po swojemu – Skradaj się, lub użyj brutalnej siły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *