DZIŚ PREMIERA GRY SAKURA WARS

Newsy
wtorek, 28 kwietnia 2020 460 Wyświetleń 0 Komentarzy
DZIŚ PREMIERA GRY SAKURA WARS

Wydanie premierowe zawiera dwustronną okładkę oraz zestaw naklejek z postaciami z gry!

Od dziś, 28 kwietnia, w sprzedaży dostępna jest gra jRPG akcji z elementami przygody – Sakura Wars. Tytuł ukazał się na konsolę PlayStation®4 w japońskiej (dubbing) i angielskiej (napisy) wersji językowej.

W dniu premiery gra Sakura Wars jest dostępna w limitowanym wydaniu Launch Edition, zawierającym grę Sakura Wars na konsolę PlayStation®4, dwustronną okładkę z oraz zestaw naklejek.

 Więcej o grze Sakura Wars:

“Od dzisiaj los Dywizji Kwiatów leży w twoich rękach.”

Imperialne siły zbrojne wkraczają do akcji w obronie Tokio, które padło ofiarą inwazji demonów. Żołnierze w czasie wojny, a aktorzy teatralni podczas czasów pokojowych – członkowie Dywizji Kwiatów nie trzymają się kurczowo tradycji i widnieje nad nimi ryzyko rozwiązania. Jako nowo powołany kapitan Seijuro Kamiyama poprowadzisz oddział przeciwko siłom najeźdźcy.

  • Pełne emocji relacje między postaciami – buduj więzi z członkami swojej załogi dzięki systemowi LIPS – to, co oraz w jaki sposób mówisz ma znaczący wpływ na relacje z postaciami zarówno na polu bitwy, jak i poza nim.
  • Ekscytujące pojedynki – Im lepsze masz więzi z członkami swojej załogi, tym efektywniejsze staną się starcia z twoimi przeciwnikami.
  • Wysokiej jakości produkcja anime  – przepiękne animowane przerywniki, niezwykle klimatyczna ścieżka dźwiękowa i oszałamiająco zaprojektowane postacie przez przeniosą cię w tętniące życiem, steampunkowe Tokio lat czterdziestych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *