DZIŚ PREMIERA GRY PERSONA 5 ROYAL

Newsy
wtorek, 31 marca 2020 418 Wyświetleń 0 Komentarzy
DZIŚ PREMIERA GRY PERSONA 5 ROYAL

Dzisiaj, 31 marca, w sprzedaży dostępna jest gra Persona 5 Royal – rozszerzona wersja piątej części uznanej serii gier jRPG. Tytuł ukazał się na konsolę PlayStation®4 w angielskiej wersji językowej. Gra jest dostępna w dwóch wydaniach – Limited Edition w wyjątkowym metalowym opakowaniu oraz w kolekcjonerskim – Phantom Thieves Edition.

 Persona 5 Royal Launch Edition jest wydana w eleganckim steelbooku, ozdobionym artem z gry. Dodatkowo, edycja zawiera cyfrowy motyw dynamiczny dla konsoli PlayStation4. Grę Persona 5 Royal w wydaniu Launch Edition zamówisz w sklepach internetowych:

 W sprzedaży dostępna jest również edycja kolekcjonerska – Phantom Thieves Edition. W skład tego limitowanego wydania wchodzą:

  • Gra na PlayStation4
  • Maska Jokera wraz z podstawką
  • Elegancki Steelbook
  • Ścieżka dźwiękowa na płycie
  • Kolekcjonerskie opakowanie
  • Art Book
  • Motyw dynamiczny dla konsoli PlayStation4 (dodatek cyfrowy)

Persona 5 Royal w wydaniu Phantom Thieves Edition dostępna jest w sklepach internetowych empik.com oraz grymel.pl.

Więcej o grze Persona 5 Royal:

Przygotuj się na całkowicie nową przygodę RPG w grze Persona 5 Royal, osadzonej w nagradzanym uniwersum serii Persona! Przywdziej maskę Jokera i dołącz do grupy Phantom Thieves of Hearts. Wydostań się z ucisku narzucanego przez nowoczesne społeczeństwo i planuj wielkie napady, by wejść w umysły skorumpowanych oraz wpływać na ich decyzje! Persona 5 Royal jest pełna nowych postaci, ekscytujących przygód, nowych lokacji i nowego mechanizmu chwytaka, który pozwoli ci wejść do nieznanych wcześniej miejsc. Z początkiem nowego semestru w Shujin Academy wzmocnij swoje umiejętności, zarówno w codziennym życiu jak i w innych, surrealistycznych światach.

 Persona 5 Royal posiada unikalną oprawę graficzną, a wysoko ceniony kompozytor Shoji Meguro przygotował całkowicie nową ścieżkę dźwiękową do gry. Zwiedź Tokio, odblokuj nowe Persony, personalizuj swoją Widmową Kryjówkę, poznaj zupełnie nową opowieść, sceny, alternatywne zakończenia, i wiele więcej!

Nawet dla najbardziej doświadczonych Widmowych Złodziei, Persona 5 to zupełnie nowe wyzwanie. Staw czoła konwencjom, odkryj wewnętrzną moc i walcz o sprawiedliwość.

Przywdziej maskę. Wyjaw swoją prawdę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *