Dziś premiera gry LEGO Marvel Super Heroes 2 na konsolę Nintendo Switch!

Newsy
piątek, 08 grudnia 2017 1045 Wyświetleń 0 Komentarzy
Dziś premiera gry LEGO Marvel Super Heroes 2 na konsolę Nintendo Switch!

 LEGO Marvel Super Heroes 2 na konsolę Nintendo Switch  trafiła dziś do sprzedaży. Tytuł ukazał się w polskiej wersji językowej (dubbing).

cid:image004.jpg@01D36F53.7A3F3DD0

W polskiej wersji językowej można usłyszeć m.in. Pawła Małaszyńskiego (w roli Star Lorda) oraz Bartka Kwaśniewskiego, znanego z kanału Vertez. Polski dubbing można usłyszeć w zwiastunie gry dostępnym tutaj.

cid:image006.jpg@01D34CB1.84709750

W grze LEGOÂŽ MARVEL Super Heroes 2 gracze muszą się zmierzyć z podróżującym w czasie Kangiem Zdobywcą w niesamowitych bitwach odbywających się w Chronopolis na przestrzeni przeróżnych epok, od starożytnego Egiptu i Dzikiego Zachodu po Saakar oraz Nowy Jork 2099 roku. W przygodach tych bierze udział cały szereg słynnych bohaterów, m.in. Kapitan Ameryka (jako kowboj), Spider-Man z roku 2099, Thor, Hulk, Strażnicy Galaktyki, Czarna Pantera, Kapitan Marvel, Doktor Strange, Zielony Goblin i dziesiątki innych superbohaterów oraz superzłoczyńców z uniwersum Marvela.

Pełne humoru LEGO odpowiedniego dla fanów w każdym wieku LEGO Marvel Super Heroes 2 zawiera tryb wieloosobowy dla czterech graczy, który pozwala grać w kooperacji lub rywalizować z rodziną i przyjaciółmi.

Pragniemy też przypomnieć, że gra w polskiej wersji językowej (dubbing) jest dostępna również na konsole PlayStation4 i Xbox One.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.