DZIŚ PREMIERA GRY INNER CHAINS

Gry
czwartek, 18 maja 2017 629 Wyświetleń 0 Komentarzy
DZIŚ PREMIERA GRY INNER CHAINS

Dziś w sprzedaży ukazała się gra Inner Chains. Jest to połączenie pierwszoosobowej strzelaniny i horroru, stworzonej przez polskie studio Telepaths’ Tree, we współpracy z IMGN.PRO. Gra jest dostępna na komputery osobiste w podwójnej wersji językowej – polskiej (napisy) i angielskiej. Za polską lokalizację odpowiada wydawca gry.

 

Inner Chains to połączenie gry akcji i horroru, który zaliczył udaną zbiórkę na Kickstarterze, urzekając graczy oprawą graficzną inspirowaną surrealistycznymi dziełami sztuki. Gra jest osadzona w niebezpiecznym biomechanicznym świecie.

 

Jesteś mieszkańcem tego świata, zindoktrynowanym przez nauki Rządzącej Kasty. Twój cel jest jeden – dotrzeć do mitycznego miejsca zwanego Ostatnia Nadzieja. Walcz o przetrwanie, zmierz się z wrogą florą i fauną, przezwycięż swoje słabości, bądź czujnym obserwatorem, a odkryjesz swoją rolę i niezwykłe sekrety otaczającego cię uniwersum. To, czy przetrwasz w pełni zależy od twojego zmysłu obserwatora, dobrego refleksu, właściwej oceny wydarzeń i wykorzystywania otoczenia na swoją korzyść. Zapomniane ruiny i jaskinie w górach, tajemniczy las, wypełniony niebezpiecznymi stworzeniami i roślinami, które tylko czekają by pozbawić cię życia. Liczne majestatyczne świątynie opanowane przez Rządzącą Kastę również skrywają swe mroczne tajemnice – możesz je odkryć zagłębiając się w świat Inner Chains, odwiedzając wszystkie te miejsca, poznając ich historię i uzbrajając się w wiedzę, która pomoże ci w ostatecznej walce z wrogiem.

W pudełku, oprócz płyty z grą, znajduje się 36-stronicowy album z grafikami koncepcyjnymi:

HTTP://zalacznik.wp.pl/d645/image003.jpg?p=1.3&t=IMAGE&st=JPEG&ct=QkFTRTY0&wid=31106&POD=1&type=&zalf=Nowe&tsn=149513429243556541&sid=6a0f9b3310fd68d12560c589ade97c6b

Główne cechy gry:

·         Mroczny biomechaniczny świat z zabójczą florą i fauną.

·         Niesamowita grafika w stylu surrealistycznej dystopii.

·         Zróżnicowani, inteligentni pracownicy.

·         Klimatyczne lokacje i niepowtarzalne miejsca.

·         Nastrojowa, posępna ścieżka dźwiękowa.

·         Ekscytująca i wciągająca rozgrywka.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *