DZIŚ PREMIERA GRY IMMORTAL UNCHAINED

Newsy
piątek, 07 września 2018 435 Wyświetleń 0 Komentarzy
DZIŚ PREMIERA GRY IMMORTAL UNCHAINED

Wymagająca strzelanina science-fiction wzbogacona o mechanikę action RPG

Obejrzyj wypełniony akcją premierowy zwiastun

  cid:image001.jpg@01D3C769.405C2330

 Tytuł w polskiej wersji językowej (napisy) i angielskiej do wyboru jest dostępny na komputerowy system rozgrywki PlayStation4 oraz Xbox One.

Uwolnij swój gniew. Wypuszczony ze swego wiecznego więzienia, jesteś ostateczną bronią, której zadaniem jest ocalenie Kosmosu przed kataklizmem grożącym końcem wszystkich światów.

Nie wierz nikomu. Nie spodziewaj się łaski.

„Jesteśmy podekscytowani, że w końcu oddaliśmy Immortal: Unchained w ręce graczy”, powiedział Robin Flodin, dyrektor generalny Toadman Interactive. „Niestrudzenie pracowaliśmy, aby dostarczyć grę pasującą do wizji dostarczonej nam przez Game Odyssey, a o którą prosili nasi fani i społeczność. Jestem niesamowicie dumny z tego co osiągnęły zespół i studio.”

„Cieszę się, że nasze pomysły i światy ożywają w Immortal: Unchained” powiedział Nader Moukarim, dyrektor generalny Game Odyssey Ltd., „Mam nadzieję, że gracze na całym świecie docenią grę i będą się świetnie przy niej bawić, oraz, że jest to początek czegoś wspanialszego”.

„To naprawdę wyjątkowa gra i uważamy, że to nowe IP zaoferuje fascynującą alternatywę dla fanów gatunku hardcore action-RPG”, powiedział Garry Williams, dyrektor generalny firmy Sold Out.

Studio pracuje już nad dodatkowymi treściami i aktualizacjami gry, w tym ulepszeniami PlayStation 4 Pro i Xbox One X, trybem New Game Plus i innymi ciekawymi funkcjami, które zostaną ogłoszone później.

O grze:

Immortal: Unchained łączy taktyczną walkę i strzelaninę trzecioosobową z mechanikami RPG, tworząc niepowtarzalne i innowacyjne wrażenia,zainspirowane popularnym gatunkiem hardkorowego RPG akcji.

Weź udział w brutalnych, taktycznych starciach, odkrywając jednocześnie mroczne, połączone światy science-fiction i poszukując prawdy oraz odkupienia.Poznaj pełne detali futurystyczne lokacje i sprawdź swoje umiejętności. Użyj zróżnicowanego arsenału ponad 100 rodzajów broni, od strzelb i granatników po pistolety i miecze trzymane w obu rękach. Weź udział w brutalnych, taktycznych starciach, odzyskując pamięć i odkrywając swoją przeszłość. Inne postacie mogą rzucić światło na prawdziwe zamiary Strażnika, ale rzeczywistość nie zawsze jest jasna – każdy bohater ma własne cele do osiągnięcia.

Przełączaj pomiędzy bronią główną i dodatkową albo szybko włącz tryb użycia broni w obu rękach. Każda broń ma inne parametry, sprawdzające się w różnych sytuacjach.  Ulepsz ulubioną broń, aby uczynić ją jeszcze potężniejszą i celuj w różne części ciała wrogów, aby osiągnąć inne wyniki.

Cechy gry:

·       Nieodkryte tereny – Poznaj mroczny świat science-fiction, pełen niebezpieczeństw i tajemnic czekających na ujawnienie.

·       Broń – Skorzystaj z potężnego arsenału uzbrojenia – każde z nich ma niepowtarzalne zalety i cechy.

·       Taktyka – Pokonuj wrogów, używając strategicznych decyzji i akcji wymierzonych w czasie – oto taktyczna walka z użyciem broni palnej.

·       Wyzwania – Weź udział w brutalnych starciach, w każdym z nich ryzykując utratę życia. Zwycięstwo wymaga umiejętności i poświęcenia.

·       Ulepszenia – Wybierz własny styl gry i decyduj o przebiegu rozgrywki. Dowolnie rozwijaj postać, ulepszaj broń i pancerz oraz korzystaj z różnych aspektów, aby zyskać zdolności.

·       Personalizacja – Spersonalizuj swoją postać uczesaniami i zarostem inspirowanymi klasyką science-fiction. Możesz też wytatuować sobie twarz i ciało różnymi dostępnymi wzorami.

·       Wolność – Od samego początku świat stoi przed tobą otworem. Zdecyduj, którą planetę chcesz odwiedzić najpierw i wytycz własną ścieżkę odkrywania swojej przeszłości.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.