DZIŚ PREMIERA GRY FROSTPUNK W EDYCJI NA KONSOLE I ZESTAWU DODATKÓW FROSTPUNK SEASON PASS NA PC

Newsy
piątek, 11 października 2019 759 Wyświetleń 0 Komentarzy
DZIŚ PREMIERA GRY FROSTPUNK W EDYCJI NA KONSOLE I ZESTAWU DODATKÓW FROSTPUNK SEASON PASS NA PC

Zagraj w kultową grę Frostpunk po raz pierwszy na konsolach PS4 i XONE w polskiej wersji językowej

Zdobądź dostęp do wydanych i nadchodzących dodatków, ścieżkę dźwiękową oraz cyfrowy Artbook, kupując Frostpunk Season Pass na PC

Edycja konsolowa Frostpunk na PlayStation 4 i Xbox One oraz Frostpunk Season Pass na komputery osobiste są dostępne w polskiej wersji językowej (napisy).

 

Więcej o Edycji konsolowej Frostpunk:

 

Frostpunk to pierwsza gra z gatunku society survival – połączenia gry survivalowej, budowania miasta i symulacji społeczeństwa. Jako zarządca ostatniego miasta na Ziemi musisz zadbać zarówno o mieszkańców, jak i całą miejską infrastrukturę. Ciepło oznacza tu życie, a każda decyzja ma swoją cenę. Mieszkańcy skutego lodem świata opracowują technologię parową, która ma pozwolić im przetrwać na obezwładniającym mrozie. Twoim zadaniem jest wybudowanie ostatniego miasta na Ziemi oraz opieka nad społeczeństwem. Optymalizacja i gospodarowanie zasobami często ścierają się tu z empatią i podejmowaniem przemyślanych decyzji. Choć zarządzanie miastem i społeczeństwem zajmuje graczowi większość czasu, w pewnym momencie konieczne stanie się odkrywanie świata zewnętrznego, co pozwoli poznać jego historię i zrozumieć obecną sytuację.

 

Skupiając się na płynnym przejściu na konsole, twórcy podjęli niezwykłe starania, by przeprojektować grę i dostosować jej mechaniki do Xbox One i PlayStation 4, zwłaszcza w przypadku sterowania. Frostpunk w edycji na konsole będzie zawierać wszystkie dotychczasowe aktualizacje i dodatki z edycji na komputery osobiste, w tym scenariusz The Fall of Winterhome, dodatkowe opcje personalizacji, ustawienia poziomu trudności i poprawki w balansie. Kolejne aktualizacje będą się pojawiać po premierze.

 

Grę kupisz m.in. w sklepach Muve.pl, Konsoleigry.pl i 3kropki.pl.

 

Więcej o Frostpunk Season Pass:

 

Frostpunk Season Pass zapewnia dostęp do trzech unikalnych dodatków, ścieżki dźwiękowej w wersji cyfrowej i na CD oraz cyfrowego artbooka!

Dodatek SZCZELINY

Podejmij nowe wyzwanie na zupełnie nowej mapie w trybie „Nieskończoność”, na której nawet krajobraz zagraża przetrwaniu. Korzystaj z nowej mechaniki rozgrywki do budowania mostów nad szczelinami i docieraj w ten sposób do nowych obszarów. Rozbudowuj miasto, by ocalić swoich ludzi przed nieuchronną zagładą!

  • nowa, wyjątkowa mapa w trybie „Nieskończoność”
  • nowy obiekt do wybudowania
  • nowa mechanika rozgrywki

Już dostępne

 Dodatek OSTATNIA JESIEŃ

Ostatnia jesień w olbrzymim stopniu wzbogaca świat Frostpunka poprzez wprowadzenie zupełnie nowego scenariusza, a także zmieniającej grę mechaniki i wyjątkowej architektury, rozwijając przy tym znaną graczom opowieść oraz jej tło.

Do pobrania w czwartym kwartale 2019*

 Dodatek PROJEKT „TVADGYCGJR”

Ostatni, obszerny dodatek owiany jest jeszcze tajemnicą. Czy zdołasz ją odkryć?

Do pobrania w 2020*

ŚCIEŻKA DŹWIĘKOWA Płyta CD + Edycja Cyfrowa

CYFROWY ARTBOOK Cyfrowa wersja oficjalnego artbooka

Dodatki wymagają zainstalowania podstawowej wersji gry Frostpunk.

 

Season pass można zamówić m.in. w sklepach Muve.pl, Grymel.pl i 3kropki.pl.

 

*Data ukazania się dodatków może ulec zmianie.

 

WE FROSTPUNKU:

  • USTANAWIASZ PRAWA, które uregulują życie stale rosnącej populacji. Decyduj o tym, jak będą wyglądać praca, opieka medyczna, produkcja żywności oraz inne aspekty codzienności. Dbaj o nadzieję i zadowolenie mieszkańców – morale społeczeństwa odgrywa w walce o przetrwanie równie ważną rolę jak podstawowe środki do życia.
  • KSZTAŁTUJESZ SPOŁECZEŃSTWO, które będzie wymagać od Ciebie zdecydowanych decyzji. Zamierzasz rządzić twardą ręką… czy pokazać ludziom ścieżkę miłosierdzia i wiary? Działaj radykalnie lub walcz o utrzymanie równowagi. Niezależnie od tego, jaką drogę obierzesz, pamiętaj, że nie da się z niej zawrócić.
  • ROZWAŻASZ WSZYSTKIE ZA I PRZECIW, nawet jeśli niektóre decyzje mogą ci się wydać błahe. Pamiętaj, że wszystkie składają się na całokształt twoich działań i często przynoszą nieoczekiwane rezultaty. Ludzie pokładają w tobie wiarę, ale ich oddanie ma granice. Rola przywódcy może się okazać brzemieniem.
  • ROZWIJASZ NOWE TECHNOLOGIE, bowiem postęp to jeden z warunków przetrwania. Poświęcaj uwagę bieżącym wydarzeniom, ale nie zapominaj przy tym, jak ważne są długoterminowe plany i inwestowanie w rozwój technologii. Podejmij wyzwanie i spróbuj stworzyć rozbudowaną infrastrukturę, w której znajdą zastosowanie rozmaite cuda techniki.
  • ODKRYWASZ LODOWE PUSTKOWIE, gdzie Twoim domem jest Nowy Londyn, ale świat poza jego granicami może cię niejednym zaskoczyć. Ekspedycje wiążą się z wielkim ryzykiem, ale mogą zaowocować pozyskaniem cennych zasobów i informacji oraz wzrostem populacji. Podczas wypraw niejednokrotnie natkniesz się na ludzi, których los będzie zależał wyłącznie od ciebie.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *