DZIŚ PREMIERA GRY DISSIDIA FINAL FANTASY NT

Newsy
wtorek, 30 stycznia 2018 671 Wyświetleń 0 Komentarzy
DZIŚ PREMIERA GRY DISSIDIA FINAL FANTASY NT

Dziś w sprzedaży dostępna jest gra Dissidia Final Fantasy NT  tytuł będący połączeniem gry akcji i bijatyki stworzony we współpracy z uznanym studiem Team Ninja z Koei Tecmo Games. Grę można kupić na PlayStation4 w angielskiej wersji językowej.

Dodatkowo w sklepach Media Markt i Saturn dostępna jest edycja specjalna gry ze steelbookiem.

Weź udział w potyczkach 3 vs 3 w trybach singleplayer i multiplayer, naucz się unikalnej mechaniki walki oraz zdobądź specjalne umiejętności, mając możliwość wcielenia się w jedną z ponad 20 odnowionych postaci z 30-letniej historii serii Final Fantasy. Stań przeciwko legendarnym bohaterom i wzywaj potężnych astralnych, takich jak Ifrit, Shiva czy Odin, by walczyli u Twego boku. Drużyna, która jako pierwsza trzy razy znokautuje przeciwnika, odniesie zwycięstwo.

Cechy gry Dissidia Final Fantasy NT:

       Unikalna arena 3 vs 3 zbierz drużynę i walcz z innymi, wykorzystując możliwości całej mapy. Zarówno strategiczne, jak i taktyczne plany mogą się opłacić – to, jak gracie jako drużyna, jest największym kluczem do zwycięstwa!

       Seria Final Fantasy wszystko, czego mógłbyś oczekiwać od świata Final Fantasy ponad dwadzieścia grywalnych, legendarnych bohaterów ze świata Final Fantasy. Ponad dziesięć ikonicznych aren bojowych. Legendarni astralni. Dissidia Final Fantasy NT jest wyrazem najwyższego uznania za 30 lat serii Final Fantasy.

        Tryb dla wszystkich niezależnie od tego, czy lubisz grać samemu, czy z innymi, istnieje tryb na każdą okazję: konkurencyjne mecze online, personalizowane lobby dla prywatnych rozgrywek ze znajomymi, tryb offline czy tryb przeznaczony do praktyki.

        Im więcej walczysz, tym więcej zyskujesz  po każdej bitwie gracz otrzymuje punkty doświadczenia i gil. Dzięki temu gracze mogą zdobywać nowe umiejętności i swobodnie rozwijać swoją postać, wedle własnego uznania.

        Tylko najdzielniejsi przetrwają  system walki bravery pozwala na znacznie głębsze i bardziej metodyczne podejście do gatunku gier walki, oddzielając szczęście od umiejętności. Wygrana polega na zdobywaniu punktów odwagi przed uwolnieniem krytycznych ataków HP na przeciwnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.