Dziś premiera gry Deep Sky Derelicts: Na rubieżach kosmosu

Bez kategorii
środa, 26 września 2018 475 Wyświetleń 0 Komentarzy
Dziś premiera gry Deep Sky Derelicts: Na rubieżach kosmosu

Gra łącząca strategię turową i RPG z elementami mechaniki roguelike jest od dziś dostępna w sklepach

Wydanie premierowe zawiera płytę z muzyką z gry oraz album z grą paragrafową i artbookiem

 Deep Sky Derelicts: Na rubieżach kosmosu jest od dziś dostępna w sklepach w polskiej (napisy) i angielskiej wersji językowej do wyboru na komputery osobiste z systemem Windows, Linux i komputery Mac.

Odkrywaj wraki statków obcych, walcz łup i ulepszaj swój sprzęt – wszystko to w oryginalnym retro-futurystycznym komiksowym stylu. Deep Sky Derelicts: Na rubieżach kosmosu to oryginalne połączenie strategii turowej i RPG wzbogacone o taktyczne walki karciane i elementy mechaniki roguelike.

Warto zaznaczyć, że pudełkowa edycja gry do wyczerpania nakładu premierowego jest dostępna w bardzo dobrej cenie w wydaniu wzbogaconym o dodatki:

·         Ścieżkę dźwiękową z gry na płycie CD

·         Kolorowy, drukowany album zawierający grę paragrafową i artbook

cid:image002.jpg@01D44902.C4AE0C50

Wydanie premierowe z dodatkami jest dostępne w cenie edycji standardowej.

W ponurej dystopijnej przyszłości ludzkość zasiedliła galaktykę, a społeczeństwo rozszczepiło się na dwie kasty. Jesteś ubogim bezpaństwowym wyrzutkiem, który utrzymuje się ze śmieci znajdowanych na opuszczonych stacjach i statkach kosmicznych obcych ras. Marzysz jednak, że kiedyś zdołasz wkupić się w szeregi uprzywilejowanych obywateli, zamieszkasz na powierzchni jakiejś planety oraz zasmakujesz naturalnej atmosfery, żywności i wody. Owiany legendami wrak obcych tkwiący gdzieś w sektorze Deep Sky jest twoją przepustką do obywatelstwa i obietnicą wygodnego życia na jakiejś gościnnej planecie.

Stwórz oddział maksymalnie trzech najemników i zarządzaj nim, badając wraki statków znajdujące się w zasięgu twojej bazy. Podczas eksploracji wraków w poszukiwaniu sprzętu i informacji napotkasz przyjaźnie nastawionych mieszkańców i kupców, ale także przeróżnych nieprzyjaciół. Pokonaj ich w taktycznych starciach turowych, które urozmaicają losowe karty działań bojowych, zbieraj doświadczenie dla siebie i załogi, zdobywaj na wrogach sprzęt, gromadź zapasy i ulepszaj wyposażenie w bazie. Statek matka pozwala leczyć rany i awansować najemników na wyższe poziomy, najmować nowych żołnierzy, wyposażać ich w coraz lepszy sprzęt, a także uzupełniać zasilanie systemów podtrzymywania życia.

Charakterystyczne cechy gry:

·       Świeże spojrzenie na turową walkę z użyciem kart

·       Dopracowana komiksowa stylistyka i klimat sci-fi

·       Nieskończone możliwości personalizacji postaci i drużyn

·       Nieszablonowość rozgrywki dzięki proceduralnej generacji zawartości

·       Opowieść o podzielonym społeczeństwie w dystopijnej przyszłości

·       Dwa tryby gry: tryb areny i fabularny

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.