DZIŚ PREMIERA GRY CATHERINE: FULL BODY

Newsy
wtorek, 03 września 2019 610 Wyświetleń 0 Komentarzy
DZIŚ PREMIERA GRY CATHERINE: FULL BODY

Zremasterowana i rozszerzona wersja gry Catherine z 2011 roku

 Dziś, 3 września, w sprzedaży ukazała się gra Catherine: Full Body – remaster przygodowo-logicznej gry, początkowo wydanej na konsole PlayStation®3 i Xbox 360. Tytuł pojawił się w sprzedaży na konsolę PlayStation®4, w podwójnej, japońsko-angielskiej wersji językowej. Gra dostępna jest w dwóch wydaniach – Limited Edition w wyjątkowym metalowym opakowaniu oraz w kolekcjonerskim – Heart’s Desire Premium Edition. Za produkcję gry odpowiada studio Atlus.

W skład edycji kolekcjonerskiej Heart’s Desire Premium Edition, zapakowanej w unikatowe pudełko przypominające wieżę z koszmarów głównego bohatera, wchodzą:

Pluszowa owieczka! Zostań częścią stada wraz z puszystą owieczką, która ma na sobie biało-różowe bokserki Vincenta! (maskotka ma około 12 centymetrów długości)

Ścieżka dźwiękowa na płycie. Świetnie sprawdzi się w komplecie z butelką wytrawnego wina – płyta zawiera kompilacje utworów muzycznych z gry.

Artbook w twardej oprawie. Książka po brzegi wypełniona apetycznymi ilustracjami, stworzonymi przez głównego projektanta gry – Shigenori Soejima.

Metalowy case, niezbędny do zabezpieczenia najmroczniejszych i najbardziej skrytych sekretów. Metalowe opakowanie, przyozdobione wizerunkami pięknych Rin, Catherine, i Katherine.

Opis gry Catherine: Full Body:

Opowieść o romansie i horrorze. Vincent Brooks niechętnie myśli o przeniesieniu na wyższy poziom związku ze swoją długoletnią partnerką, Katherine McBridge. Pewnej nocy w barze Stray Sheep, upojony alkoholem Vincent napotyka na swojej drodze zagadkową, młodą kobietę – Catherine. Ich jednonocna przygoda zamienia się w płomienny romans. W tym samym czasie Vincentowi zaczynają się śnić nieprawdopodobne i przedziwne koszmary, w których próbuje uciec przed przerażającymi demonami. Jeśli nie powiedzie mu się we śnie, zginie również w rzeczywistości…

Cechy gry Catherine: Full Body:

Remaster w pełnej krasie. Urzekająca opowieść znana z nagradzanej gry Catherine z 2011 roku powraca w lepszej niż kiedykolwiek formie. Poprawiona została szata graficzna gry jak i sama rozgrywka; dodano całkowicie nową ścieżkę dźwiękową; rozszerzeniu uległy opcje gry wieloosobowej, jak i wiele, wiele innych funkcji. A wszystko to w nowym, kuszącym zestawie – Catherine: Full Body.

Od miłosnego trójkąta do… czworokąta. Sprawdź zupełnie nową ścieżkę przygody w trybie fabularnym, wynikającą z pojawienia się nowej, tajemniczej i cierpiącej na amnezję kobiety – Rin. Do rozgrywki zostały dodane tuziny nowych przerywników i animowanych dialogów, aby gracze mogli jeszcze bardziej zgłębić skomplikowane życie Vincenta, a także jego przeszłość.

Zagadkowe łamigłówki – jeśli tylko masz ochotę. Szukasz nowych wyzwań? W Catherine: Full Body znajdziesz ponad 500 zagadek, czyli ponad dwa razy więcej niż w oryginalnej wersji z 2011 roku!

Co więcej tryb „Arrange Mode” dodaje nowe utrudnienia i przeszkody do znanych już poziomów, dzięki czemu do ich ukończenia będą potrzebne nowe techniki i strategie gry.

To przecież nie oszustwo… A może chcesz w spokoju nacieszyć się opowieścią? Tryb „Safety Mode” oferuje opcję „Auto-Play” na każdym etapie zagadek, pozwalając ci zrelaksować się w fotelu i napawać się tragiczną historią, jaka rozgrywa się w życiu Vincenta.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *