DZIŚ PREMIERA GRY ACE COMBAT 7: THE SKIES UNKNOWN NA KONSOLE

Newsy
piątek, 18 stycznia 2019 520 Wyświetleń 0 Komentarzy
DZIŚ PREMIERA GRY ACE COMBAT 7: THE SKIES UNKNOWN NA KONSOLE

Dziś ma miejsce premiera zręcznościowej gry lotniczej, pt. Ace Combat 7: The Skies Unknown. Tytuł ukazał się w dwóch wydaniach – standardowym oraz kolekcjonerskim i dostępny jest na konsole PlayStation 4 (w tym PlayStation VR) oraz Xbox One w polskiej (napisy) i angielskiej wersji językowej. Ace Combat 7: The Skies Unknown w wersji na komputery osobiste ukaże się 1 lutego.

W skład edycji kolekcjonerskiej wchodzą:

  • Pełna wersja gry Ace Combat 7: The Skies Unknown na wybraną platformę.
  • Przepustka Sezonowa, zawierająca trzy samoloty, trzy dodatkowe misje oraz odtwarzacz ścieżki dźwiękowej z gry.
  • Ekskluzywna 40-centymetrowa, metalowa figurka modelu Arsenal Bird.
  • Artbook – oficjalny, 150-stronicowy artbook Aces At War: A History 2019, zawierający ilustracje, wywiady oraz 4 krótkie powieści, napisane przez Sunao Katabuchiego – scenarzystę  Ace Combat 7.
  • Metalowa, 3-centymetrową przypinka.
  • 2 haftowane naszywki herbów – Erusei oraz Usei.

 

 

Ace Combat 7: The Skies Unknown umieści Cię w kokpicie najbardziej zaawansowanych technologicznie bojowych samolotów, dostarczając przy tym wrażeń na najwyższym poziomie! Weź udział w najbardziej zażartych starciach powietrznych z niesamowicie intensywnym tempem walki i w realistycznej oprawie graficznej. W ręce graczy został oddany wachlarz autentycznych i futurystycznych samolotów, niesamowicie wciągająca kampania fabularna, a nawet loty w wirtualnej rzeczywistości!

Czerpiąc jak najwięcej z możliwości konsol najnowszej generacji, Ace Combat 7™: The Skies Unknown zachwycił graczy ewolucją silnika graficznego. Pięknie wyrenderowane i wypełnione chmurami niebo oraz bardzo szczegółowe pejzaże miejskie spotęgują poczucie niezrównanej prędkości i stanowią idealne tło dla najbardziej wciągających bitew powietrznych z 20-letniej historii franczyzy. W Ace Combat 7 gracz ma do dyspozycji arsenał supernowoczesnych broni, aby stawić czoło wielu potężnym wrogom, z których znana jest seria.

Cechy gry Ace Combat 7: The Skies Unknown:

  • Technologie silnika Unreal Engine 4 – zapierające dech w piersiach, zmieniające się warunki pogodowe wraz z mocno uszczegółowionymi samolotami oraz fotorealistyczną scenerią sprawiają, że Ace Combat 7 staje się najbardziej atrakcyjną częścią z serii do tej pory.
  • Dynamiczna pogoda – nagłe zmiany pogody mogą zostać wykorzystane do zyskania dominacji nad wrogami.
  • Walka w wirtualnej rzeczywistości – misje VR będą ekskluzywne dla PlayStation VR i wprowadzą immersję niespotykaną wcześniej w grach lotniczych.
  • Powrót do świata Strangereal – alternatywne uniwersum świata Ace Combat obfituje we współczesne rodzaje broni, jak i te inspirowane technologią niedalekiej przyszłości, a fabuła przesiąknięta jest całkowicie tradycją znaną serii.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *