DZIŚ PREMIERA FINAL FANTASY VII REMAKE

Newsy
piątek, 10 kwietnia 2020 342 Wyświetleń 0 Komentarzy
DZIŚ PREMIERA FINAL FANTASY VII REMAKE

Jedna z najbardziej wizjonerskich gier wszech czasów w całkowicie odświeżonej wersji na konsolę PlayStation®4!

Dzisiaj – 10 kwietnia, w sprzedaży dostępna jest odświeżona wersja kultowej gry jRPG – Final Fantasy VII Remake na konsolę PlayStation®4 w angielskiej wersji językowej.

Final Fantasy VII Remake to odświeżona wersja jednej z najbardziej wizjonerskich gier wszech czasów, które zredefiniowały gatunek RPG. Tytuł pozwoli graczom zanurzyć się w tym bogatym świecie Final Fantasy jak nigdy dotychczas. Jest to pierwsza gra w projekcie, a fabuła rozgrywać się będzie w mieście Midgar. Gra stanowi całkowicie niezależne i kompletne doświadczenie, zapewniające świetny początek wszystkim graczom, którzy rozpoczynają przygodę z serią. Wraz z charakterystycznymi i zapadającymi w pamięć postaciami oraz potężną historią, Final Fantasy VII Remake oferuje hybrydowy system walki, łączący akcję w czasie rzeczywistym ze strategiczną walką.

W Final Fantasy VII Remake, świat jest pod kontrolą potężnej korporacji, Shinra Electric Power Company, eksploatującej życiową energię planety, zwaną energią mako. W ogromnym mieście Midgar, organizacja Avalanche, przeciwdziałająca korporacji Shinra, kontynuuje swój opór. Cloud Strife, były żołnierz elitarnej jednostki SOLDIER Shinry, został najemnikiem i teraz pomaga grupie oporu, nieświadomy konsekwencji, jakie niesie za sobą ta decyzja.

Grę Final Fantasy VII Remake znajdziesz w dobrych sklepach internetowych, m.in.:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *