DZIKIE UCZUCIA …czyli walentynkowy foto konkurs z FAR CRY PRIMAL

Gry
czwartek, 28 stycznia 2016 1022 Wyświetleń 0 Komentarzy
DZIKIE UCZUCIA  …czyli walentynkowy foto konkurs z FAR CRY PRIMAL

 

Długo oczekiwana piąta część gry Far Cry Primal w wersjach na konsole PS4 oraz Xbox One trafi na sklepowe półki w Polsce już 23 lutego br. a wersja na PC w marcu. Z okazji premiery oraz i zbliżających się walentynek UBISOFT przygotował foto konkurs „DZIKIE UCZUCIA” na Fanpege’u gry https://facebook.com/PolskaFarcry/. Zakochani mają za zadanie stworzyć najlepsze zdjęcie w karnawałowym przebraniu w stylu postaci z Far Cry Primal. Do wygrania jest romantyczny wyjazd dla dwojga! Czas na nadsyłanie prac mają do 2 lutego.

Jeśli nie macie pomysłu na walentynki firma Ubisoft przygotowała dla zakochanych specjalny foto konkurs „DZIKIE UCZUCIA” na Fanpage’u gry Far Cry https://facebook.com/PolskaFarcry/. Na czym polega zadanie? Wystarczy stworzyć ze swoją drugą połową najlepsze przebranie w stylu postaci z gry Far Cry Primal, przesłać zdjęcie i wziąć udział w głosowaniu!
Do wygrania jest dwudniowy pobyt
w walentynkowy weekend w luksusowym hotelu „Poziom 511”, który mieści się na najwyższym wzniesieniu Jury krakowsko-częstochowskiej o imponujących widokach, z pełnym wyżywieniem i pakietem SPA dla dwojga. Dodatkowo na zwycięską parę czeka romantyczna kolacja w jaskini przy blasku świec oraz inne atrakcje. Zdjęcia należy przesłać do 2 lutego w wiadomości prywatnej. Wygra para, która zdobędzie najwięcej like’ów pod swoją pracą w dniach od 3 do 8 lutego. Więcej informacji w Regulaminie Konkursu (link).

Piąta część Far Cry Primal to kontynuacja wielokrotnie nagradzanego shootera, którego akcja rozgrywa się tym razem w prehistorycznym świecie walki o przetrwanie gatunku. Rozgrywka w otwartym świecie pełnym ogromnych, niebezpiecznych bestii, zapierające dech w piersiach środowisko i nieprzewidywalne starcia z dzikimi to tylko niektóre
z czekających na graczy niespodzianek. Niezwykle niebezpiecznej epoce kamienia łupanego Ziemią władały olbrzymie mamuty i tygrysy szablozębne, a człowiek stanowił ostatnie ogniwo łańcucha pokarmowego. Wcielając się w jedynego ocalałego z grupy myśliwych gracz będzie musiał opanować sztukę wytwarzania zabójczej broni, odpierać ataki groźnych drapieżników i przechytrzyć wrogie plemiona w walce o krainę Oros
i pozycję Naczelnego Drapieżnika.

Premiera gry Far Cry Primal w Polsce w wersjach na konsole PS4 oraz Xbox One już 23 lutego br. Wersja PC pojawi się na sklepowych półkach w marcu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *