Dying Light – nowe darmowe DLC oraz platforma Gemly

Newsy
środa, 26 lipca 2017 758 Wyświetleń 0 Komentarzy
Dying Light – nowe darmowe DLC oraz platforma Gemly

Techland ma przyjemność poinformować, że startuje z serią nowych, darmowych pakietów DLC do gry Dying Light. Dzisiejsza aktualizacja, nazwana Content Drop #0, dostępna jest na PC, a na konsolach pojawi się we wrześniu i jest przedsmakiem zapowiedzianych 10 DLC. Ponadto firma ogłasza dzisiejszy start własnej cyfrowej platformy skupiającej społeczność fanów – Gemly.

W Content Drop #0 dla Dying Light znajdzie się nowa frakcja siejąca chaos w Old Town, Mutated Goon, nowy rodzaj zombie, nowa skórka dla gracza zwana „Hunted” oraz nowa broń – Harran Military Rifle, dostępna ekskluzywnie w Gemly. Nowa zawartość będzie dostępna po uaktualnieniu gry do najnowszej wersji. Więcej informacji o tej i kolejnych nowościach w grze dostępne będzie po adresem  www.dyinglightgame.com.

Gemly – dostępne pod adresem  www.gemly.com – jest cyfrową platformą dystrybucji, na której dostępna będzie ekskluzywna zawartość do gier Techlandu i dystrybutorów third-party. Ponadto niebawem ruszy społecznościowa część portalu dla wszystkich fanów naszych produkcji. Z okazji premiery Content Drop #0, cena Dying Light: The Following – Enhanced Edition na Gemly została obniżona o 60%.

 

Stworzyliśmy Gemly, by móc być bliżej naszych fanów i w jednym miejscu zebrać całą społeczność zgromadzoną wokół gier Techlandu. Jednocześnie zależy nam na zaangażowaniu naszych fanów, a zawartość Drop #0 dla Dying Light to tylko przedsmak niesamowitych doświadczeń i wyzwań – MÓWI PAWEŁ MARCHEWKA, CEO TECHLANDU.

Decydujący się na założenie darmowego konta Gemly mogą w przyszłości liczyć na personalizowane newslettery, ekskluzywne oferty oraz uaktualnienia do tytułów Techlandu powstające w naszym studio. Platforma będzie stale rozwijana o nowe funkcje takie jak dedykowana strona wsparcia technicznego, funkcje społecznościowe oraz dogłębny system statystyk z Dying Light i nadchodzących produkcji Techlandu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *