Drukowany plakat dodatkiem przedpremierowym Metro Exodus

Newsy
poniedziałek, 14 stycznia 2019 565 Wyświetleń 0 Komentarzy
Drukowany plakat dodatkiem przedpremierowym Metro Exodus

Studio 4A Games prezentuje dodatek, na który mogą liczyć zamawiający Metro Exodus przed premierą. Plakat otrzymają wszystkie przedpremierowe, fizyczne kopie gryMetro Exodus ukaże się 15 lutego, a polskim dystrybutorem gry jest partner Koch Media – Wydawnictwo Techland.

“Stworzenia z Metro Exodus” to panoramiczny plakat z wszelkiej maści mutantami, które załoga Aurory napotka podczas podróży przez postapokaliptyczną Rosję. Będzie on dodawany do pierwszej partii pudełkowych kopii Metro Exodus – zarówno w wydaniu standardowym jak i edycji Aurora. Jeśli ktoś już ma złożone zamówienie przedpremierowe, to również otrzyma plakat.

Polsce Metro Exodus będzie dostępne w standardowej wersji oraz limitowanej edycji Aurora, która zawiera grę, przepustkę sezonową, tłoczony steelbook, metalowe pudełko inspirowane lokomotywą Aurora z gry, drukowany plakat i 32-stronicowy artbook. Każda z platform posiada również indywidualny dodatek: cyfrową ścieżkę dźwiękową (PC), grę Metro 2033 Redux (Xbox One), dynamiczny motyw dla konsoli bazujący na zimowym artworku (PlayStation 4). Ponadto w zależności od sklepów gra dostępna jest w wersjach z różnymi dodatkami m.in. latarką LED-ową lub kompasem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.