Drugi etap 10. urodzin World of Tanks na PC

Newsy
piątek, 15 maja 2020 358 Wyświetleń 0 Komentarzy
Drugi etap 10. urodzin World of Tanks na PC

W sierpniu 2020 roku przypadnie 10. rocznica istnienia World of Tanks na komputerach osobistych, jednej z najpopularniejszych gier świata. Od 18 maja gracze będą mogli doświadczyć drugiego aktu obchodów jubileuszowych. Każdy z aktów dotyczy części bogatej historii rozwoju World of Tanks.

W drugim akcie powróci jedna z dawnych funkcjonalności gry – klakson. 9 lat temu ta opcja była przedmiotem intensywnych testów publicznych. Dla weteranów będzie to miły powrót do przeszłości, a dla nowych graczy coś ciekawego. Czołgiści mogą używać klaksonu, aby dać znać swoim towarzyszom broni, że nadciągają. Zasięg dźwięku będzie słyszalny w promieniu 200 metrów, a jego brzmienie jest zależne od wielkości czołgu. Ta funkcja wraz nowymi okolicznościowymi misjami oraz elementami personalizującymi będzie dostępna do 25 maja. Więcej informacji o wydarzeniach rocznicowych – https://worldoftanks.eu/pl/10-years/

„To była zaskakująca prośba…Normalnie pracujemy nad typowymi odgłosami pola bitwy – silnikami, metalem uderzającym o metal, wybuchami, dźwiękiem lotu pocisków, itp. A tutaj dostaliśmy zlecenie, aby opracować specjalne klaksony na rocznicowe aktywności. To było zdecydowanie coś innego zwyczajowych zadań i mamy nadzieję, że graczom się spodobają,” mówi Slava Skadorva, liderka zespołu audio gry.

Jednocześnie, firma Wargaming ma przyjemność poinformować, że nawiązała współpracę z projektem społecznym Szlachetna Paczka. Od dziś do niedzieli odbędzie się charytatywny stream Gra Paczka, gdzie popularni twórcy internetowi będą grali w gry i zbierali pieniądze. Celem jest zapobieganie wykluczeniu cyfrowemu pośród polskich dzieci i zakup sprzętu komputerowego dla najbiedniejszych. World of Tanks na PC będzie jednym z tytułów, w który prowadzone będą rozgrywki. Na widzów będą czekać kody zaproszeniowe, a dla wpłacających atrakcyjne kody bonusowe zwierające polski czołg Pantera Pudel i 7 dni konta premium. Szczegóły wydarzenia dostępne są pod adresem http://grapaczka.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *