Druga część Styczniowej Wyprzedaży w PlayStation Store rozpoczyna się właśnie dziś!

Newsy
wtorek, 05 stycznia 2021 307 Wyświetleń 0 Komentarzy
Druga część Styczniowej Wyprzedaży w PlayStation Store rozpoczyna się właśnie dziś!

Firma Sony Interactive Entertainment ma przyjemność poinformować o starcie drugiej tury Styczniowej Wyprzedaży w PlayStation Store. Właśnie dziś wyprzedażą zostały objęte zupełnie nowe tytuły, które można zakupić z rabatem nawet do 70%. To idealny moment dla wszystkich tych, którzy chcą rozbudować swoją bibliotekę o największe hity dostępne w PlayStation Store.

Nowa fala gier w atrakcyjnych cenach

Wyprzedaż, której druga fala rozpoczęła się dzisiaj (5 stycznia), o godz. 13:00, obejmuje rabaty przekraczające 70% obniżki na największe hity dostępne w PlayStation Store, m.in. trzymające w napięciu Ghostrunner i Horizon Zero Dawn: Complete Edition, umożliwiające rywalizację on-line na najwyższym poziomie Gran Turismo Sport, a także pełne krytycznych trafień i nokautów Mortal Kombat 11. Lista największych hitów na PlayStation 4 i PlayStation 5 objętych drugą fazą Styczniowej Wyprzedaży prezentuje się następująco:

  • Ghostrunner: 93,75 PLN zamiast 125 PLN
  • Gran Turismo Sport: 39,50 PLN zamiast 79 PLN
  • Horizon Zero Dawn: Complete Edition: 39,5 PLN zamiast 79 PLN
  • Mortal Kombat 11: 83,60 PLN zamiast 209 PLN

Wszystkie szczegóły dotyczące drugiej części promocji Styczniowej Wyprzedaży można znaleźć pod tym linkiem. Wyprzedaż zakończy się w środę 20 stycznia o godzinie 00:59.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *