Dreams dostępne na PlayStation VR!

Newsy
piątek, 24 lipca 2020 354 Wyświetleń 0 Komentarzy
Dreams dostępne na PlayStation VR!

Firma Sony Interactive Entertainment ma przyjemność poinformować o dostępnym w PlayStation Store rozszerzeniu Dreams VR!

Wszyscy gracze mogą pobrać bezpłatną aktualizację umożliwiającą kompatybilność z systemem PlayStation VR w Dreams, zawierającą nowe samouczki, poradniki, zestawy potrzebne do rozpoczęcia przygody z systemem PS VR oraz nowe grywalne elementy od Media Molecule. Na wszystkich, którzy zdecydują się spróbować Dreams w wirtualnej rzeczywistości czeka specjalne wprowadzenie, przedstawiające najważniejsze funkcje nowego trybu z perspektywy zarówno gracza jak i twórcy światów.

Dreams VR – zupełnie nowe doświadczenie

W DreamShaping gracze znajdą kilka nowych tutoriali w których nasze pomocne Molekuły nauczą tajników tworzenia w VR. Przed przejściem samouczków, obejmujących niektóre z nowych rozwiązań wprowadzanych wraz z aktualizacją VR, twórcy polecają sprawdzić Best Practices How To, które sprawią, że tworzenie w wirtualnej rzeczywistości będzie łatwiejsze.

Create Mode w VR, jest absolutnie wyjątkowym przeżyciem pozwalającym w unikalny sposób urzeczywistniać najśmielsze projekty graczy. Dodatkowo, posiadacze kontrolerów PlayStation Move, mogą w pełni zanurzyć się w procesie tworzenia dzięki zwiększonej do granic możliwości immersji. Warto podkreślić, że nie trzeba posiadać PS VR , aby tworzyć światy kompatybilne z wirtualną rzeczywistością. Aktualizacja wprowadza również kilka nowych trybów do klasycznego trybu tworzenia, np. tryb komfortowy czy statyczne niebo, a to wszystko, aby doświadczenie z gry było jak najlepsze.

Kreatywna społeczność gry od Media Molecule będzie mogła określić, czy stworzony przez nich świat jest kompatybilny z PS VR czy nie, a UGC w Dreams poprosi graczy o ocenę komfortu, dzięki czemu powstanie lista najlepszych doświadczeń w wirtualnej rzeczywistości.

Dreams to niewiarygodny otwarty świat, w którym każdy z graczy może stworzyć wszystko – od interaktywnych przygód i platformówek po strzelanki, gry logiczne i nie tylko. Możliwości są praktycznie nieskończone. Każda stworzona rzecz może zostać udostępniona w ogromnej społeczności online. Można też przeglądać dzieła innych graczy, modyfikować je albo używać ich przedmiotów, lokacji czy postaci, aby stworzyć własne gry.

PlayStation VR – domowe centrum rozrywki

PlayStation VR to najprostszy w użyciu i łatwo dostępny sposób, by doświadczyć zaawansowanych wrażeń wirtualnej rzeczywistości we własnym salonie. Do rozpoczęcia przygody z PS VR wystarczy dowolna konsola PlayStation 4 oraz PlayStation Camera. Nowoczesny wyświetlacz HD OLED, możliwość śledzenia ruchów głowy w zakresie 360 stopni oraz dźwięk 3D, umieszcza użytkownika „w samym środku” gry i pozwala cieszyć się interakcjami z niezwykle realistycznym otoczeniem. Gogle zaprojektowano z niezwykłą precyzją i udoskonalono tak, aby były jak najlżejsze i zapewniały wygodę podczas wielogodzinnej zabawy. 13 października minęło 2 lata odkąd gracze na całym świecie mogą zanurzyć się w wirtualnym świecie oferowanym przez PlayStation VR. Po 24 miesiącach na rynku sprzedanych zostało ponad 3 miliony egzemplarzy, co pokazuje, że platforma została doceniona przez ogromną rzeszę graczy. Ostatnie premiery znakomicie przyjętych tytułów takich jak Blood & Truth, AstroBot czy Firewall Zero Hour to niezbite dowody na ciągły rozwój PlayStation VR oraz poszerzanie portfolio liczącego już ponad 250 gier i aplikacji dostępnych w PlayStation Store.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *