Dragon Quest Builders w planie wydawniczym firmy CENEGA

Gry
piątek, 26 sierpnia 2016 541 Wyświetleń 0 Komentarzy
Dragon Quest Builders w planie wydawniczym firmy CENEGA

Firma CENEGA oraz Square Enix z przyjemnością informują, że gra Dragon Quest Builders ukaże się w Polsce 14 października, równocześnie z premierą europejską. Tytuł ten będzie dostępny w angielskiej wersji językowej na PlayStation4.

 

Wiele pokoleń temu świat Alefgard pochłonęła ciemność, gdy bohater, którego przeznaczeniem było pokonanie przerażającego i zdradzieckiego Dragonlorda, władcy potworów, został oszukany i nakłoniony do dołączenia do niego. Z powodu tej nikczemnej intrygi, ludzkość rozeszła się na cztery strony świata, tracąc tym samym zdolność budowania. Ludność Alefgardu krąży teraz po ruinach swojego dawnego domu, żebrząc i zbierając resztki, zaś ich kreatywność została zdegradowana do roli zwykłej opowieści.

Teraz jednak powraca śmiałek -€“ bohater wybrany przez samą Boginię -€“ który wyrusza w podróż, by przywrócić ludziom z Alefgardu ich zdolność budowania. Dopiero gdy przywrócona zostanie moc wyobraźni, ludzkość będzie zdolna pokonać złego Dragonlorda raz na zawsze!

 

Główne cechy gry:

       Twórz zróżnicowane narzędzia z materiałów, które zgromadzisz, by odbudowywać całe miasta i przywrócić życie w zniszczonym świecie Alefgard.

       Intuicyjny system sterowania pozwoli ci wznosić wieże i zamki w mgnieniu oka.

       Graj, jak chcesz -€“ wciągająca historia Dragon Quest i świat do odkrycia, połączone ze swobodą sandboksowej rozgrywki, dostarczą nową i ekscytującą zabawę dla całej rodziny.

       Walcz ze znanymi z serii Dragon Quest potworami i wchodź w interakcję z pięknie zaprojektowanymi trójwymiarowymi postaciami.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.