DRAGON BALL Z: KAKAROT dopiero w 2020 roku

Newsy
piątek, 19 lipca 2019 553 Wyświetleń 0 Komentarzy
DRAGON BALL Z: KAKAROT dopiero w 2020 roku

Tytuł ukaże się w 2020 roku na konsole PlayStation®4 oraz Xbox One w japońskiej, angielskiej (dubbing) i polskiej (napisy) wersji językowej. Szczegóły wydania gry na komputery osobiste zostaną ujawnione w późniejszym terminie.

 

Przeżyj historię Goku w DRAGON BALL Z: KAKAROT!

Poza epickimi bitwami doświadcz życia w świecie DRAGON BALL Z walcząc, łowiąc ryby, jedząc i trenując z Goku.

Odkryj nowe obszary i przygody, doświadczając tej historii i tworząc potężne więzi z innymi bohaterami ze świata DRAGON BALL Z.

CECHY GRY:

– Przeżyj historię DRAGON BALL Z począwszy od epickich wydarzeń, aż do pobocznych zadań, w tym nigdy wcześniej nie przedstawionych epizodów, które po raz pierwszy odpowiedzą na palące pytania dotyczące świata Dragon Ball!

– Weź udział w kultowych bitwach DRAGON BALL Z na skalę inną niż wszystkie do tej pory. Walcz na ogromnych polach bitew w nieprzyjaznych środowiskach i doświadcz epickich starć z bossami, które zweryfikują twoje zdolności bojowe. Zwiększ swój poziom mocy i przyjmij wyzwanie!

– Nie tylko walcz jako Goku. Żyj jak Goku. Łów, lataj, jedź, trenuj i ścieraj się w bitwach DRAGON BALL Z, nawiązując przyjaźnie i budując relacje z niezliczoną liczbą postaci z DRAGON BALL.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *