DOOM Eternal – sprawdź Edycję przedpremierową i bonusy przedsprzedażowe

Newsy
poniedziałek, 14 października 2019 707 Wyświetleń 0 Komentarzy
DOOM Eternal – sprawdź Edycję przedpremierową i bonusy przedsprzedażowe

Z przyjemnością informujemy, że już w najbliższy wtorek, 15 października, w sklepach MediaMarkt pojawi się specjalna Edycja przedpremierowa gry DOOM Eternal, gwarantująca limitowaną koszulkę oraz cyfrowe bonusy: grę DOOM 64 na wybraną platformę oraz DLC „Rip and tear”.

Zakup Edycji przedpremierowej upoważnia do otrzymania rabatu od ceny sprzedaży 1 egzemplarza wydania premierowego gry DOOM Eternal na wybraną platformę sprzętową wraz z limitowaną koszulką, brandowaną grą DOOM Eternal, w rozmiarze L oraz bonusami cyfrowymi Wysokość rabatu będzie równa kwocie wydatkowanej na zakup Edycji przedpremierowej. Warunkiem otrzymania limitowanej koszulki i bonusów cyfrowych jest zakup wydania premierowego gry. Zakupu wydania premierowego DOOM Eternal z rabatem i odbioru koszulki można dokonać najwcześniej w dniu premiery gry, wyłącznie w punkcie, w którym dokonano zakupu Edycji przedpremierowej oraz na podstawie oryginalnego dowodu zakupu Edycji przedpremierowej. Oferta ograniczona ilościowo.

 

Ponadto, kupując grę w przedsprzedaży w wielu dobrych sklepach internetowych z grami, gracz otrzyma cyfrowe bonusy – DLC Pakiet Rip and Tear, który zawiera:

  • Cyfrową wersję gry DOOM 64
  • Skórkę DOOT Revenant
  • Skórkę do strzelby „Stare dzieje”
  • Kampanię „Baza kultysty” na poziomie mistrzowskim

 

Gra DOOM Eternal ukaże się 20 marca 2020 roku na konsole PlayStation®4, Xbox One oraz komputery osobiste w pełnej polskiej i angielskiej wersji językowej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *