DOOM Eternal – data premiery przesunięta

Newsy
wtorek, 08 października 2019 663 Wyświetleń 0 Komentarzy
DOOM Eternal – data premiery przesunięta

Premiera gry DOOM Eternal została przesunięta na 20 marca 2020. Poniżej znajduje się oficjalny komunikat przygotowany przez id Software:

Przez cały proces produkcji DOOM Eternal naszym celem było i jest dostarczenie gry, która przekroczy wasze najśmielsze oczekiwania.

 

Aby upewnić się, że tak właśnie będzie i wasze doświadczenie będzie najlepszym z możliwych – i aby DOOM Eternal zachował nasze najlepsze standardy jakości – podjęliśmy decyzję o przesunięciu daty premiery o kilka miesięcy, do 20 marca 2020. Zdajemy sobie sprawę, że wielu z was może być z tego powodu rozczarowanych, ale jesteśmy przekonani, że finalna wersja DOOM Eternal wynagrodzi oczekiwanie z nawiązką.

 

Wraz ze zmianą daty premiery DOOM Eternal dokonaliśmy też kilku innych przesunięć, o których chcemy was poinformować:

 

  • Tryb Inwazji, który pozwoli wam dołączyć do sesji innego gracza w roli demona, pojawi się krótko po premierze gry jako darmowa aktualizacja.
  • DOOM Eternal na Nintendo Switch pojawi się w późniejszym terminie, niż pozostałe platformy. Poinformujemy o dokładnej dacie premiery.
  • Oprócz wersji na Nintendo Switch, DOOM 64 pojawi się także na Xbox One, PlayStation 4 i PC. Dodajemy też DOOM 64 jako bonus przedsprzedażowy do DOOM Eternal, więc każdy, kto zamówi DOOM Eternal przed premierą, będzie mógł za darmo pobrać i zagrać w ten klasyczny tytuł. DOOM 64 pojawi się na wszystkich platformach 20 marca 2020.

 

Jesteśmy wdzięczni wszystkim fanom DOOMa za wasze nieustanne zaangażowanie i wsparcie – nie możemy się doczekac, żeby ciąć i płatać wspólnie z wami.”

 

id Software

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *