DOOM 64 dołącza do dodatków przedsprzedażowych DOOM Eternal | Premiera 20 marca

Newsy
środa, 23 października 2019 949 Wyświetleń 0 Komentarzy
DOOM 64 dołącza do dodatków przedsprzedażowych DOOM Eternal | Premiera 20 marca

Do piekła nie miał trafić żaden śmiertelnik, ale do diabła z tym! DOOM 64 pojawi się w sprzedaży 20 marca 2020 roku na Xbox One, PlayStation 4 i PC oraz jako dodatek przedsprzedażowy do DOOM Eternal. Tego samego dnia DOOM 64 pojawi się w wersji cyfrowej na Nintendo Switch lub będzie można go zdobyć jako dodatek przedsprzedażowy, kiedy DOOM Eternal pojawi się na tej platformie, w terminie późniejszym. Premiera ta oznacza, że po raz pierwszy od 23 lat gracze będą mogli zagrać w ten kultowy klasyk na współczesnych konsolach.

DOOM 64 będzie BEZPŁATNY do pobrania cyfrowo jako dodatek do przeszłych, teraźniejszych i przyszłych zamówień przedsprzedażowych DOOM Eternal, które można składać od teraz, aż do dnia premiery, 20 marca.

DOOM 64 – pierwotnie wydany 31 marca 1997 na Nintendo 64 – jest dodawany do zamówienia przedsprzedażowego standardowej edycji gry oraz Deluxe Edition w ramach pakietu „Rip and Tear”. Pakiet „Rip and Tear” zawiera także skórkę DOOT Revenant, nostalgiczną skórkę do strzelby oraz poziom mistrzowskiej bazy kultystów, zremiksowaną wersję poziomu kampanii „baza kultystów”, z nowymi wyzwaniami i niespodziankami.

DOOM 64 zawiera ponad 30 poziomów pełnych akcji i powraca lepszy niż kiedykolwiek, dając nowym graczom i wieloletnim fanom nowe możliwości walki i zabijania. A dzięki dodatkowym elementom z pakietu Rip and Tear, przeDOOT-ujesz się przez cały DOOM Eternal w piekielnym stylu, już od 20 marca.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *