Dishonored 2 – Kreatywne zabójstwa Emily i Corvo

Gry
środa, 21 września 2016 907 Wyświetleń 0 Komentarzy
Dishonored 2 – Kreatywne zabójstwa Emily i Corvo

Obejrzyjcie, jak Emily Kaldwin i Corvo Attano popisują się zaledwie kilkoma z praktycznie nieskończonej liczby kombinacji zdolności nadprzyrodzonych, broni i gadżetów, celem pozbycia się wrogów.

 

Powróć do roli zabójcy o zdolnościach nadprzyrodzonych w Dishonored 2, kolejnym rozdziale nagradzanej sagi Dishonored, produkcji Arkane Studios, która pojawi się w sprzedaży na całym świecie 11 listopada 2016 roku na PlayStation 4, Xbox One i PC.

 

Delilah, szalona wiedźma dysponująca mocą potężnej czarnej magii, przejęła tron należny Cesarzowej Emily Kaldwin, przez co los Wysp pozostaje niepewny. Wciel się w postać Emily Kaldwin lub Corvo Attano i wyrusz poza legendarne ulice Dunwall do Karnaki – niegdyś lśniącego blaskiem nadmorskiego miasta, w którym leży klucz do przywrócenia Emily na tron. Skorzystaj ze Znaku Odmieńca i potężnych nowych zdolności nadprzyrodzonych, poluj na wrogów i na zawsze zmień losy Cesarstwa.

 

Zagrasz jako Cesarzowa Emily Kaldwin czy jej ojciec, królewski obrońca Corvo Attano? Przejdziesz całą grę, pozostając w ukryciu, skorzystasz w pełni z brutalnego systemu walki czy użyjesz mieszanki obu stylów? W jaki sposób dobierzesz niepowtarzalny zestaw mocy, broni i gadżetów każdej postaci, aby zlikwidować wrogów

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *