DIGIMON WORLD: NEXT ORDER już 27 stycznia

Gry
piątek, 13 stycznia 2017 642 Wyświetleń 0 Komentarzy
DIGIMON WORLD: NEXT ORDER już 27 stycznia

Gra jRPG Digimon World: Next Order ukaże się 27 stycznia 2017 roku w angielskiej wersji językowej i będzie dostępny na konsole PlayStation4.

Seria Digimon World powraca na Zachód wraz z nową częścią – Digimon World: Next Order. Całkowicie nowa przygoda i historia czekają! Cyfrowy świat pogrążony jest w rozpaczy. Nieposkromione Machinedramony szerzą chaos i zniszczenie… Cyfrowy świat potrzebuje twojej pomocy. Przemierzaj wszerz i wzdłuż to ekscytujące uniwersum, by rozwiązać cyfro-tajemnicę. Werbuj wierne Digimony jako swoich kompanów i spotykaj nowych przyjaciół, którzy pomogą ci w trakcie tej epickiej przygody.

Cyfrowy świat już na ciebie czeka…

 

Cechy gry:

·       Wybierz pomiędzy męskim i żeńskim bohaterem.

·       Po raz pierwszy w historii serii będziesz mógł eksplorować Cyfrowy świat nie z jednym, lecz z dwoma towarzyszami Digimon!

·       Nowe elementy rozwoju: wychowuj, trenuj, karm i szkól w czasie rzeczywistym, by tworzyć coraz mocniejsze więzi ze swoimi towarzyszami Digimon. Każda interakcja i aktywność się liczy.

·       Ulepszony system walki SI: mocna więź z twoimi kompanami jest kluczowa, więc trenuj swoje Digimony by osiągały znakomite wyniki w walkach toczonych przez SI. Kooperacja i synchronizacja twoich towarzyszy oraz ich nastroju zwiększy twoją szansę na wygraną. Wydawaj polecenia i zagrzewaj ich do walki!

·       Ewolucje ExE: jeżeli więzi twoich Digimonów są wystarczająco silne, uaktywnij Ewolucję ExE by połączyć je i otrzymać nowego, jeszcze potężniejszego potwora.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.