Digimon Story: Cyber Sleuth – Hacker’s Memory nadchodzi

Newsy
sobota, 13 stycznia 2018 452 Wyświetleń 0 Komentarzy
Digimon Story: Cyber Sleuth – Hacker’s Memory nadchodzi

19 stycznia, do sprzedaży trafi gra z gatunku jRPG  Digimon Story: Cyber Sleuth – Hacker’s Memory. Tytuł ukaże się na konsolę PlayStation 4 w japońskiej wersji językowej z angielskimi napisami.

Po oskarżeniach o zbrodnię, której nie popełnił, Keisuke Amazawa nie ma innego wyboru jak tylko zatopić się w Cyfrowy Świat i udowodnić swoją niewinność. Nawet jeśli będzie to wiązało się ze z dołączeniem do grupy hakerów i pomocą im w rozwiązaniu zagadek, będących zagrożeniem dla tego tajemniczego wszechświata. Prawda leży gdzieś pomiędzy światem realnym a cyfrowym…

Cechy gry:

·         Cyberpunkowa atmosfera – Daj się porwać mrocznej i niezwykłej przygodzie, balansując na granicy pomiędzy światem realnym a cyfrowym.

·         Głęboka i uzależniająca rozgrywka – Doświadcz idealnej mieszanki przygód, walk i rozwoju swoich kompanów dzięki ponad 320 gatunkom Digimonów, które tylko czekają, aż je odkryjesz!

·         Wybierz najlepszą strategię z wielu klasycznej rozgrywce turowej, wzbogaconej o umiejętności, kompatybilności oraz ataki specjalne Digimonów.

·         Nieopowiedziana historia – Dowiedz się, jak zakończyła się tajemnicza historia z gry “Digimon Story: Cyber Sleuth”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.