Desperados III z wyjątkową edycją kolekcjonerską już latem tego roku!

Newsy
wtorek, 14 kwietnia 2020 488 Wyświetleń 0 Komentarzy
Desperados III z wyjątkową edycją kolekcjonerską już latem tego roku!

Jak to THQ Nordic ma w zwyczaju w przypadku swoich ważnych premier – Desperados III otrzyma bogatą edycję kolekcjonerską z pięcioma figurkami, pozytywką oraz dodatkową zawartością cyfrową.

Netflix opublikował dziś oficjalny zwiastun nowego filmu Groźne kłamstwa, który zadebiutuje w ofercie 30 kwietnia 2020r.

Bogaty senior nieoczekiwanie zapisuje swój majątek w spadku nowej opiekunce, co wciąga kobietę w wir matactw i zbrodni. Jeśli chce przeżyć, nie może zaufać nikomu — nawet tym, których kocha.

Premiera już 30 kwietnia tylko na Netflix.

Zobacz edycję kolekcjonerską Desperados III na zwiastunie i posłuchaj słodkich tonów pozytywki. To wyjątkowe wydanie zawierać będzie figurki wszystkich pięciorga charyzmatycznych bohaterów serii: Johna Coopera, Kate O’Hary, Doca McCoya, Isabelle Moreau oraz Hectora Mendozy. Co więcej, każdą z tych postaci będzie można umieścić na szczycie pozytywki!

Poza tym w zestawie, obok podstawowej gry, znajdzie się także oficjalny artbook, płyta ze ścieżką dźwiękową, zestaw pocztówek z ilustracjami oraz Przepustka Sezonowa. Ta ostatnia umożliwi fanom dostęp do 3 dodatków misji fabularnych. Opowiedzą one razem nową, dziejącą się po wydarzeniach z podstawowej kampaniii, przygodę. Desperados III Collector’s Edition będzie wkrótce dostępna do zamówienia przedpremierowo w polskich sklepach w wydaniu na PS4, XO oraz PC. Premiera już latem tego roku!

Pełna zawartość edycji kolekcjonerskiej Desperados III prezentuje się więc następująco:
Pudełko z grą na wybraną platformę
Wyjątkowa, obracająca się pozytywka grająca melodię z gry
Pięć figurek o wysokości 16 cm, z których każdą można umieścić na pozytywce
Artbook
Płyta CD ze ścieżką dźwiękową
Przepustka Sezonowa na 3 nowe misje fabularne, dostępne po premierze gry
8 pocztówek z ilustracjami z gry
Ozdobne pudełko na całość

OPIS GRY:

Desperados III to fabularna strategia czasu rzeczywistego z elementami skradanki, osadzona w scenerii Dzikiego Zachodu. Ten wyczekiwany przez fanów prequel klasycznego Desperados: Wanted Dead or Alive opowiada o początkach słynnego Johna Coopera i jego gangu. Połącz umiejętności swoich ludzi, aby stawić czoła wyzwaniom na różne sposoby. Zaplanuj i wykonaj zadania z najwyższą starannością, aby bez wpadek przedostać się do celu!

GŁÓWNE CECHY GRY:
Graj pięcioma unikalnymi postaciami, każda z zupełnie innymi zdolnościami;

Spróbuj różnych sposobów i ścieżek na osiągnięcie celu w każdej misji;

Wyjdź zwycięsko ze starć z przeważającymi siłami wroga za pomocą ostrożnego planowania i doskonałej egzekucji swojego planu;

Odwiedź Dziki Zachód i jego słynne senne mieściny, tajemnicze bagna, prężnie rozwijające się miasta i wiele innych miejsc, zarówno za dnia, jak i w nocy;

Pokonaj przeciwników śmiercionośnymi lub tylko pozbawiającymi przytomności metodami, skradaniem się oraz celnym strzelaniem.

Gra Desperados III ukaże się już latem 2020 na PlayStation 4, Xbox One oraz PC w polskiej (napisy) i angielskiej wersji językowej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *