Deponia Doomsday w planie wydawniczym Techland.

Gry
sobota, 27 lutego 2016 1527 Wyświetleń 0 Komentarzy
Deponia Doomsday w planie wydawniczym Techland.

Techland Wydawnictwo zapowiedziało premierę najnowszej odsłony kultowej sagi gier przygodowych – Deponia Doomsday.

Czwarta część jednej z najpopularniejszych gier przygodowych już wkrótce zostanie wydana w Polsce w wersji na PC. Oryginalna trylogia Deponia zyskała wielkie uznanie w oczach graczy i mediów, zdobywając szereg nagród i trafiając do ponad 2,2 milionów graczy, co czyni ją jedną z najbardziej popularnych gier przygodowych wszech czasów.

Historia rozgrywa się na planecie Deponia, o bardzo osobliwym środowisku, przepełnionym śmieciami i materiałami recyklingowymi.

Jej główny bohater, a raczej anty-bohater – Rufus – to wynalazca, który pragnie wyrwać się z tego świata i wieść wygodne życie w latającym mieście Elysium. W najnowszej odsłonie Rufus podróżuje w czasie, zmieniając bieg historii i wdając się w istną komedię pomyłek. Deponia Doomsday przynosi ze sobą wizytówkowe elementy sagi: humor i sarkastyczne dialogi, a także uroczą grafikę, stylizowaną na ręcznie malowany komiks.

Dystopia konta Utopia – wyobraź sobie skrzyżowanie „Elysium” Neilla Blomkampa i „Interstellar” Christophera Nolana: to właśnie Deponia Doomsday!

W odpowiedzi na głosy fanów – wielu graczy pragnęło alternatywnego zakończenia trylogii i nowej części sagi.

Rufus podróżuje w czasie, spotykając Lonzo, Goal, Lotti i ponad 70 dziwnych postaci

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.