Delegata dystrybutorem esportowego kanału telewizyjnego GINX Esports TV

Newsy
wtorek, 27 lutego 2018 890 Wyświetleń 0 Komentarzy
Delegata dystrybutorem esportowego  kanału telewizyjnego GINX Esports TV

Najpopularniejszy na świecie kanał esportowy GINX  Esports TV podjął współpracę z Delegatą, agencją specjalizującą się w obsłudze firm z branży mediów i telekomunikacji

 

Właściciel kanału GINX EsportS TV podpisał umowę z agencją Delegata, która obejmuje doradztwo i działania dystrybucyjne skierowane do małych i średnich operatorów, rozszerzając tym samym swój zasięg w Polsce, jednym z najbardziej dynamicznie rozwijającym się rynku esportowym na świecie.

 

„Esportowi z roku na rok przybywa coraz więcej zwolenników. Szacuje się że w 2019 r będzie ich ok 325 mln. Rozgrywki i turnieje są oglądane przez miliony  ludzi na calym świecie. GINX Esports TV posiada w swojej ofercie starannie wyselekcjonowane, miedzynarodowe turnieje esportowe opatrzone odpowiednim komentarzem.  Kanał GINX Esports TV będzie doskonałym uzupełnieniem aktualnej oferty sportowej operatorów” – powiedziała Dagmara Iwańczuk- Węgrzynek, Właścicielka Agencji Delegata.

 

Kanał telewizyjny dociera do ponad 55 milionów domów w ponad 80 krajach na całym świecie. Oprócz transmisji na żywo z bardzo widowiskowych turniejów i zawodów, GINX Esports TV oferuje widzom wiadomości esportowe oraz reportaże przedstawiające sylwetki najbardziej znanych graczy, drużyn i wszelkich zakulisowych wydarzeń.

 

„ Telewizja GINX Esports TV jest już dostępna na kilku platformach w Polsce m.in. w Vectrze, Play, UPC oraz kilku innych sieciach kablowych. We współpracy z Delegatą upatrujemy szansę na rozszerzenie zasięgu naszego kanału, na którego czeka rosnąca rzesza entuzjastów esportów w Polsce.” – mówi Izabela Piotrowska, Dyrektor ds. Sprzedaży Telewizji GINX  Esports Tv.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *