DCL – The Game już w lutym

Newsy
poniedziałek, 03 lutego 2020 558 Wyświetleń 0 Komentarzy
DCL – The Game już w lutym

Najnowsza produkcja powstała dzięki współpracy studia Climax Games, THQ Nordic oraz organizacji Drone Champions League już 18 lutego 2020 trafi do sklepów w wersji z polskimi napisami.

THQ Nordic i Drone Champions League AG poszukują wspólnie nowego mistrza wyścigów dronów! Może będziesz to właśnie ty? Drone Champions League – The Game pojawi się w sprzedaży już 18 lutego 2020 na PlayStation®4, Xbox One™ oraz PC. DCL – The Game jest wykorzystywana do treningów, a nawet kwalifikacji w oficjalnej Drone Champions League i dokładnie symuluje prawdziwe wyścigi, możliwe jest nawet podpięcie prawdziwego transmitera do PC.

Herbert Weirather, prezes i założyciel Drone Champions League, skomentował: ”W DCL – The Game udało nam się wreszcie oddać autentyczne wrażenia z pilotowania dronem. Bardzo się cieszymy, że teraz każdy gracz może spróbować swoich sił i w przyszłości kwalifikować się do prawdziwych zawodów DCL jako profesjonalista.”

Jan Binsmaier, Publishing Director w THQ Nordic, z kolei powiedział: “THQ Nordic z radością wspiera ten projekt. DCL – The Game to wspaniała szansa do nauczenia się jak operować dronem – a co najlepsze, jest też dobrą zabawą!”

DCL – The Game to symulacja wyścigów dronów, gdzie gracze sterują realistycznymi, ale i zwariowanymi dronami, manewrując na dużych wysokościach po skomplikowanych torach przeszkód. Ściganie się nad ulicami Turynu lub ponad Wielkim Murem Chińskim to duże wyzwanie i niezwykłe doświadczenie. Zarówno wysokość jak i rozmiary dronów powodują, że latanie nimi jest wyjątkowe. Model lotu jest bardzo realistyczny, ale same modele niekoniecznie: można latać puchatym jednorożcem lub cegłą… bo czemu nie?

Główne cechy DCL – The Game:
Autentyczność – gra naśladuje prawdziwe wyścigi dronów tak wiernie, że najlepsi piloci zyskują możliwość startu w DCL Draft Selection, gdzie werbuje się ich do profesjonalnych zawodów.
Cztery tryby latania – ARCADE dla początkujących, z uproszczonym sterowaniem i automatyczną kontrolą wysokości. GPS MODE, latający jak zwykły dron z kamerą, z kontrolą stabilizacji i wysokości. ANGLE MODE, tryb ze specjalną stabilizacją, znaną z amatorskich wyścigów. Wreszcie ACRO MODE, tryb dający pilotowi pełną kontrolę, najdokładniej symulujący prawdziwe, profesjonalne wyścigi.
Wsparcie dla kontrolerów dronów na PC i Macu.
Trzy rodzaje rozgrywki: swobodne latanie, latanie na czas i wyścigi w sieci (do 30 osób)
27 różnych tras, od Turynu we Włoszech, poprzez Wielki Mur Chiński, Laax w Szwajcarii, Neom w Arabii Saudyjskiej i wiele innych.
Fizyczne programowanie – wybierz spośród trzech modeli fizycznego programowania: lekkiego, standardowego DC19 i ciężkiego. Każdy oferuje zupełnie inne, ale zawsze realnistyczne doświadczenie.
Tabela wyników – globalny system rankingowy na każdej z platform.
Plany wsparcia po premierze gry:
Publikowanie prawdziwych torów przeszkód przed zawodami, dzięki czemu kwalifikacje będą mogły odbywać się w samej grze.
Tryb edycji torów, pozwalający graczom na tworzenie własnych (tylko na PC).
Gra Drone Champions League – The Game ukaże się już 18 lutego 2020 na PlayStation 4, Xbox One oraz PC w polskiej (napisy) i angielskiej wersji językowej. Więcej informacji znajdziesz na jej oficjalnej stronie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *