DC Fandome – największe na świecie spotkanie fanów DC już 22 września!

Newsy
czwartek, 20 sierpnia 2020 434 Wyświetleń 0 Komentarzy
DC Fandome – największe na świecie spotkanie fanów DC już 22 września!

DC FANDOME – największe wydarzenie w świecie DC!

Bezprecedensowe 24-godzinne wirtualne spotkanie fanów z całego świata na platformie www.DCFanDome.com  

#DCFanDome

Gwiazdy, twórcy filmów, seriali, gier, komiksów i wiele więcej!

 

W sobotę 22 sierpnia od godziny 10:00 czasu Pacific letni (19:00 w Polsce), Warner Bros. powita fanów na całym świecie w DC FanDome: Hall of Heroes – w pełni darmowym, wirtualnym doświadczeniu dla pasjonatów DC Universe. Od 12 września w opcji na żądanie dostępne będzie kolejne wydarzenie – DC FanDome: Explore the Multiverse, w trakcie którego fani będą mogli kreować i zarządzać swoją własną przygodą. Dostęp do obu wydarzeń będzie możliwy z platform mobilnych oraz urządzeń stacjonarnych.

Wyobraź sobie, że wszyscy superbohaterowie i superzłoczyńcy, których kiedykolwiek kochałeś i podziwiałeś, w końcu spotykają się w jednym miejscu, aby uczcić przeszłość, teraźniejszość i przyszłość DC. Dostępne przez 24 godziny na DCFanDome.com, globalne wydarzenie przeniesie fanów do DC Multiverse, w którym będą mogli zapoznać się z zapowiedziami filmów, seriali, gier oraz komiksów. DC Fandome to również bezprecedensowa okazja, aby posłuchać aktorów i twórców stojących za ulubionymi filmami fabularnymi i serialami, między innymi najnowszą odsłoną przygód wojowniczej Wonder Woman – WONDER WOMAN 1984.

DC FanDome to miejsce, w którym można usłyszeć oczekiwane przez wszystkich wiadomości na temat najnowszych produkcji, obejrzeć ekskluzywne materiały filmowe i odkryć tematyczne światy zaprojektowane tak, aby bawić wszystkich, od superfanów filmowych i telewizyjnych po graczy i czytelników, a także rodziny i dzieci. Dzięki specjalnym prezentacjom angażującym fanów w każdej strefie czasowej na całym świecie będziemy mieć okazję przeżyć to wydarzenie na własny sposób. Dostępne będą również strefy zakupowe – w witrynach sklepowych znajdą się także możliwości uzupełnienia kolekcji filmów Blu-ray i DVD czy skorzystania z wypożyczalni filmów VOD.
Plan wydarzeń w dniach 22 sierpnia i 12 września:
o DC FanDome: Hall of Heroes: sobota, 22 sierpnia, od godziny 10:00 czasu Pacific letni (19:00 w Polsce), fani zostaną zaproszeni do DC FanDome: Hall of Heroes, epickiego świata zaprojektowanego przez Jima Lee z bogatymi treściami ze świata DC, na które złożą się: materiały filmowe, panele dyskusyjne oraz ekskluzywne zapowiedzi i prezentacje filmów, seriali TV, gier, komiksów i nie tylko.
 Ten naładowany mocą Superbohaterów 8-godzinny show będzie dostępny dla fanów z całego świata do obejrzenia trzykrotnie w ciągu 24 godzin

o DC FanDome: Explore the Multiverse: sobota, 12 września, od godziny 10:00 czasu Pacific letni (19:00 w Polsce), fani zostaną zaproszeni do odkrycia jeszcze bogatszych treści oraz stworzenia własnego planu w ramach świata DC, wybrania własnego sposobu oglądania kontentu i zarządzania nim w czasie dzięki osobistej aplikacji [przyp. – aplikacja Scheduler tool będzie dostępna wkrótce].

12 września będzie także dostępne specjalne, przyjazne dla dzieci wydarzenie DC Kids FanDome na stronie DCKidsFanDome.com

Ann Sarnoff, prezes i dyrektor generalny Warner Bros. powiedziała: „Nikt nie ma takich fanów jak DC. Od ponad 85 lat świat zwraca się do inspirujących bohaterów i historii DC, aby nas bawić i edukować, a to ogromne, międzynarodowe wydarzenie cyfrowe pozwoli każdemu na swój sposób przeżyć przygodę w DC Universe – bez kolejek, biletów i bez granic. Dzięki DC FanDome jesteśmy w stanie zapewnić pasjonatom z całego świata ekscytujący i niezrównany sposób łączenia się ze wszystkimi ich ulubionymi postaciami DC, a także z niesamowitymi talentami, które pracują, aby ożywić tych bohaterów na ekranie kinowym i na stronach komiksów.”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *