DATA PREMIERY GRY UNRAVEL

Newsy
niedziela, 10 stycznia 2016 2037 Wyświetleń 0 Komentarzy
DATA PREMIERY GRY UNRAVEL

Przejście dla Yarny’ego! Coldwood Interactive i Electronic Arts ogłaszają, żeUnravel ukaże się 9 lutego 2016 r. w wersjach na PC (za pośrednictwem platformy Origin™), PlayStation®4 i Xbox One. W opublikowanym właśnie filmie z rozgrywkąmożna zobaczyć małego bohatera gry w akcji. Yarny, ludzik składający się z jednego pasma włóczki, staje przed zadaniem powtórnego złączenia więzów miłości.

„Gry wideo to potężne medium, które może być źródłem inspiracji i wielkich wzruszeń. To właśnie chcemy osiągnąć dzięki Unravel“ powiedział Martin Sahlin, dyrektor ds. kreatywnych w studiu Coldwood.„Yarny musi naprawić zerwane więzy, a włóczka symbolizuje miłość i bliskość międzyludzką. Na graczy czeka szereg wymagających ruszenia szarymi komórkami zagadek osadzonych w krajobrazach naszej rodzinnej północnej Szwecji“.

Unravel to gra o pokonywaniu przeszkód, małych i dużych. Cienka włóczka i wielkie serce Yarny’ego poprowadzą graczy drogą przygody pośród pięknej i bujnej północnoskandynawskiej przyrody. Niektóre wyzwania są proste, jak rozhuśtanie się na włóczce w celu pokonania szczeliny lub zejścia z drzewa. Nie zabraknie jednak również i trudniejszych zadań, wymagających od graczy sprytu i kreatywności. Pokonuj przeszkody razem z Yarnym, odkrywając kolejne karty wzruszającej historii miłości, tęsknoty i więzów, którą spina czerwona włóczka.

Unravel powstaje w szwedzkim studiu Coldwood Interactive i będzie kosztować 59,99 zł (w wersji PC). Użytkownicy Xbox One uczestniczący w programie EA Access uzyskają przedpremierowy dostęp do gry oraz 10% zniżki na pełną wersję Unravel.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *