DATA PREMIERY DODATKU KREW I WINO UJAWNIONA

Gry
środa, 11 maja 2016 725 Wyświetleń 0 Komentarzy
DATA PREMIERY DODATKU KREW I WINO UJAWNIONA

rew i Wino, drugi dodatek do gry Wiedźmin 3: Dziki Gon, ukaże się 31 maja 2016. Rusza już przedsprzedaż dodatku.

Krew i Wino, ostatnia misja Geralta z Rivii, to godne zwieńczenie Dzikiego Gonu. W dodatku znajdziecie ponad 90 nowych zadań, co przekłada się na ponad 30 godzin rozgrywki. Mam nadzieje, że ten dodatek zapadnie graczom w pamięć na długi czas” – mówi Konrad Tomaszkiewicz, Game Director, CD PROJEKT RED.

Krew i Wino to również mnóstwo nowych mechanik rozgrywki, takich jak: nowy system mutacji czy dynamiczny system Ciekawych Miejsc, czyli Points of Interest, a także nowa talia do Gwinta i… własny kąt dla Geralta. A wszystko to na nowej mapie, która wielkością może śmiało konkurować z Ziemią Niczyją” – dodaje Tomaszkiewicz.

Dodatek zostanie wydany w wersji cyfrowej oraz wyjątkowej, limitowanej edycji pudełkowej, która już dziś trafiła do przedsprzedaży zarówno w wersji na komputery PC jak i na konsolę PlayStation 4.

W wydaniu znajdą się między innymi nowe talie do gry w Gwinta: armie Nilfgaardu oraz Królestwa Północy. Więcej informacji o pełnym składzie wydania dostępnych jest pod linkiem.

Krew i Wino można także nabyć w ramach Pakietu Dodatków, w którym znajduje się również pierwsze rozszerzenie do gry Wiedźmin 3: Dziki Gon – Serca z Kamienia.

CDP.pl wspólnie z operatorem płatności PayPal przygotowało wyjątkową promocję dla fanów Wiedźmina. Tylko w cdp.pl każdy, kto zamówi dodatek w przedsprzedaży otrzyma 10 zł zniżki przy płatności PayPal, 10% rabatu na kolejne zakupy wybranych produktów wiedźmińskich oraz plakat „Krew i Wino”.

Promocją PayPal objęte są wszystkie wersje dodatku „Krew i Wino”, zarówno w wersji pudełkowej, jak i cyfrowej. Zniżka w wysokości 10 zł naliczana jest po wyborze metody płatności PayPal i zostanie odliczona od wartości koszyka. Dla jednej transakcji przysługuje tylko jedna zniżka. Cena dodatku w wersji PC oraz PS4 ze zniżką PayPal wynosi 109 zł, a koszty dostawy 0 zł przy wyborze opcji „Paczka w Ruchu”.

Każdy, kto zamówi dodatek w przedsprzedaży otrzyma swój egzemplarz w specjalnym opakowaniu z kolekcji „CDP Insider”, które jest przepustką do konkursu i akcji specjalnych związanych z ważnymi tytułami w porfolio cdp.pl. W pierwszym konkursie można będzie wygrać kolekcjonerski, drewniany stół do Gwinta z własnym nazwiskiem. Wystarczy tylko opublikować oryginalne zdjęcie inspirowane grą, na którym znajdzie się pudełko „CDP Insider”. Szczegóły konkursu podamy wkrótce.

979b4d1f-aab5-4cfb-9abb-ca7de41524af.jpg

Zamawiając dodatek „Krew i Wino” do gry Wiedźmin 3: Dziki Gon, otrzymasz też 10% zniżki na kolejne zakupy w strefie www.cdp.pl/wiedzmin-znizka. Kod rabatowy można zrealizować jeszcze przed premierą dodatku, zwłaszcza że na fanów czeka mnóstwo gadżetów i nowych produktów spod znaku Wiedźmina.

Na uwagę zasługuje nowy wzór puzzli „Krew i Wino” w specjalnej cenie 49,99 zł oraz wiedźmiński medalion ze świecącymi oczami w cenie 109,99 zł. W ofercie dostępne będą również odświeżone, wybrane e-booki A. Sapkowskiego w promocyjnej cenie 19,99 zł. Na fanów Wiedźmina czeka też duży wybór koszulek w różnych wzorach i rozmiarach, a także figurki od Dark Horse.

Dla osób, które chcą dopiero rozpocząć przygodę z Wiedźminem czeka zestaw PlayStation 4 z grą Wiedźmin 3: Dziki Gon, Wiedźmin 3: Serca z kamienia i Wiedźmin 3: Krew i Wino w cenie 1799 zł.

Promocja PayPal z dodatkiem do gry Wiedźmin 3: Dziki Gon trwa do 31 maja 2016 r. lub do wyczerpania zniżek. Szczegółowy Regulamin promocji PayPal znajduje się tutaj.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.