Darmowy Tydzień w Tom Clancy’s Rainbow Six Siege rozpocznie się już 28 sierpnia

Newsy
poniedziałek, 26 sierpnia 2019 526 Wyświetleń 0 Komentarzy
Darmowy Tydzień w Tom Clancy’s Rainbow Six Siege rozpocznie się już 28 sierpnia

Gra Tom Clancy’s Rainbow Six Siege będzie dostępna za darmo dla wszystkich użytkowników od 28 sierpnia do 3 września, w zależności od platformy. Zainteresowani użytkownicy mogą dołączyć do grona ponad 45-milionowej społeczności Rainbow Six Siege i zagrać bezpłatnie na wszystkich mapach oraz w każdym z trybów, wybierając spośród 20 oryginalnych operatorów.

Osoby, które zagrają podczas darmowego tygodnia po raz pierwszy, będą mogły przenieść swoje postępy i kontynuować zabawę bez przeszkód, jeśli dokonają zakupu gry. Między 28 sierpnia a 9 września – w zależności od wersji oraz platformy – dostępna będzie dla nich także specjalna oferta promocyjna pozwalająca zaoszczędzić nawet 70% standardowej ceny wersji podstawowej (dostępnej tylko na PC) oraz edycji Deluxe, Gold i Ultimate.

Więcej informacji na temat bezpłatnego tygodnia oraz zniżek, a także harmonogram promocji znaleźć można na stronie http://rainbow6.com/freeweek.

Na serwerze testowym Rainbow Six Siege dostępna jest aktualnie nadchodząca operacja Ember Rise, która wprowadzi do gry nową atakującą i nowego obrońcę – Amaru z Peru i Goyo z Meksyku. Mapa „Kanał” doczekała się tam gruntownej modernizacji, dzięki której poprawiono nawigację między jej poszczególnymi częściami, a ponadto ogłoszono również, że do gry trafią Przepustki Bitewne: darmowa przepustka fazy 1. o nazwie „Mów mi Harry” zostanie udostępniona już w trakcie trwania sezonu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *