DARKSIDERS: WARMASTERED EDITION NA PS4 I XBOX ONE

Gry
wtorek, 22 listopada 2016 784 Wyświetleń 0 Komentarzy
DARKSIDERS: WARMASTERED EDITION NA PS4 I XBOX ONE

Gra Darksiders: Warmastered Edition – odświeżona wersja hitu sprzed kilku lat – trafiła dziś do sklepów. Jej dystrybutorem jest cdp.pl.

Gra wykorzystuje możliwości PlayStation 4 dzięki wsparciu rozdzielczości 4K, jako pierwsza konsolowa gra od THQ Nordic. Darksiders: Warmastered Edition na obu platformach wygląda lepiej od pierwowzoru – poza ulepszonym renderowaniem, poprawionym cieniowaniem oferuje też 60 klatek na sekundę i tekstury o dwukrotnie podwyższonej rozdzielczości.

Wplątany w intrygę sił ciemności, przez które przedwcześnie wywołuje koniec świata, Wojna — jeden z Jeźdźców Apokalipsy — zostaje oskarżony o złamanie świętego prawa, czym rozpętuje bój między piekłem a niebem. W następstwie krwawej rzezi, w której siły nieba ponoszą druzgocącą klęskę, władzę nad ziemią obejmuje piekło.

Wojna staje przed Zwęgloną Radą, która oskarża go o dokonanie zbrodni, a następnie pozbawia posiadanych mocy. Niesłusznie oskarżony i walczący o własne życie jeździec dostaje szansę, by powrócić na ziemię, gdzie zamierza odkryć prawdę i ukarać winnych całego zamieszania.

Będąc ściganym przez żądnych zemsty Aniołów i zarazem walcząc z siłami piekła, Wojna musi zawrzeć niełatwe sojusze, także z tymi, którzy są jego celem. Aby dopełnić zemsty i odzyskać dobre imię, Wojna przemierzy opuszczone zakątki ziemi.

Główne cechy gry:

  • Apokaliptyczne moce – wyzwól gniew Wojny, łącz brutalne ataki i nadprzyrodzone zdolności, aby skutecznie niszczyć zastępy wroga.
  • Śmiercionośny arsenał broni – masz do dyspozycji niszczycielski zestaw broni: anielskiej, demonicznej i ziemskiej. Dosiądź Ruiny, swojego piekielnego rumaka, i siej pożogę, gdziekolwiek się pojawisz.
  • Wyrusz w niesamowitą podróż – pokonaj niebezpieczeństwa stające ci na drodze ku zemście i odkupieniu: od pustkowi po rojące się od demonów lochy.
  • Rozwój postaci – odkryj potężne starożytne relikwie, ulepszaj broń, odblokuj nowe zdolności i zdefiniuj swój własny styl rozgrywki.
  • Pokonaj niebo i piekło – rozpraw się z każdym, kto stanie ci na drodze: od zmęczonych wojną zastępów anielskich po hordy piekielnych potworów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *