Darksiders Genesis w planie wydawniczym Koch Media Poland

Newsy
środa, 23 października 2019 621 Wyświetleń 0 Komentarzy
Darksiders Genesis w planie wydawniczym Koch Media Poland

Najnowsza odsłona kultowej serii zostanie w Polsce wydana przez Koch Media Poland na komputery klasy PC, konsole PlayStation 4, Xbox One oraz Nintendo Switch.

Gra ukaże się na komputerach osobistych już 5 grudnia 2019, a na PlayStation 4, Xbox One oraz Nintendo Switch w walentynki, czyli 14 lutego 2020.

Darksiders Genesis przedstawia czwartego, ostatniego z Jeźdźców Apokalipsy, Waśń. Wspólnie z bratem i również Jeźdźcem, Wojną, będą walczyć z przeciwnikami w pierwszej w historii serii grze zawierającej tryb kooperacji, zarówno lokalnej jak i przez sieć. W trybie dla jednego gracza będzie można natomiast na przemian grać Wojną i Waśnią, korzystając z ataków dystansowych Waśni i broni białej Wojny. Dodatkowo obaj bohaterowie posiadają specjalny pasek, który po napełnieniu pozwala im na chwilę przemienić się w olbrzymiego potwora, który niszczy wszystko na swojej drodze.
Gra Darksiders Genesis ukaże się w pełnej polskiej wersji językowej (na komputerach klasy PC oraz konsoli PlayStation 4). Data premiery to 5.12.2019 (PC) oraz 14.02.2020 (wszystkie konsole).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *