Dark Souls III The Fire Fades Edition

Gry
poniedziałek, 13 marca 2017 575 Wyświetleń 0 Komentarzy
Dark Souls III The Fire Fades Edition

Z przyjemnością informujemy, że do planu wydawniczego naszej firmy trafiła gra Dark Souls III w wersji Game of the Year, nazwanej The Fire Fades Edition. Tytuł w polskiej (napisy) i angielskiej wersji językowej ukaże się 21 kwietnia na PlayStation4 oraz Xbox One. O szczegółach wersji na PC poinformujemy wkrótce.

 

Dark Souls III The Fire Fades Edition będzie zawierać:

 

         Podstawową wersję gry

         Dodatek – Ashes of Ariandel”

         Dodatek – The Ringed City”

 

Nie obawiaj się mroku, popielna istoto. The Ringed City to ostatni pakiet zawartości do pobrania do gry Dark Souls III – zdobywczyni nagrody Golden Joystick Awards 2016 dla najlepszego RPG roku. Wyrusz na koniec świata w poszukiwaniu Miasta Pierścienia i staw czoła nowym bossom oraz wrogom, odkryj nowe krainy i wyposaż się w nową zbroję, zaklęcia oraz przedmioty. Przeżyj ostatni, wyjątkowy rozdział historii świata mroku, który stworzyć mógł jedynie Hidetaka Miyazaki. Nowy świat. Ostatnia podróż.

 

Wraz z podstawową wersją gry oraz pierwszym dodatkiem Ashes of Ariandel, wprowadzającym nową, śnieżną lokację i nowe zestawy pancerza, broni i magii, to doskonała okazja, aby poznać to wyjątkowe doświadczenie w całości.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.