Czerwcowa oferta PlayStation Plus – Call of Duty: WWII i STAR WARS Battlefront II!

Newsy
piątek, 29 maja 2020 503 Wyświetleń 0 Komentarzy
Czerwcowa oferta PlayStation Plus – Call of Duty: WWII i STAR WARS Battlefront II!

rezentujemy czerwcową ofertę subskrypcji PlayStation Plus. Na wszystkie osoby posiadające aktywne członkostwo czekają dwa tytuły: Call Of Duty: WWII oraz Star Wars Battlefront II, czyli popularna strzelanka z możliwością gry w trybie wieloosobowym i sequel popularnej odsłony Gwiezdnych Wojen. Oferta będzie aktywna w PlayStation Store od 2 czerwca, od godziny 11:00.

Call of Duty®: WWII

Zapierająca dech w piersiach gra, która na nowo przedstawia batalie II wojny światowej. Każdy z graczy będzie miał możliwość doświadczenia klasycznych starć Call of Duty®, więzi braterstwa i niebezpiecznej natury walk przeciw tyranii światowego mocarstwa. Call of Duty®: WWII zapewnia niesamowite wrażenia z drugiej wojny światowej w trzech różnych trybach: w kampanii fabularnej, grze wieloosobowej i w trybie zombie. To doskonała okazja dla wszystkich subskrybentów PlayStation Plus na walkę w miejscach, w których wybuchały historyczne powstania ruchu oporu.

STAR WARS™ Battlefront™ II

Druga część cieszącego się ogromną popularnością Battlefront to tytuł, który spodoba się nawet najbardziej wymagającym użytkownikom. Każdy z nich będzie mógł spróbować swoich sił we władaniu mieczem świetlnym. To także wyjątkowa okazja na zadebiutowanie jako pilot maszyny kroczącej AT-ST w trakcie przedzierania się przez gęstą dżunglę Yavin 4. Lub wcielenie się w Iden, żołnierza elitarnych sił specjalnych Imperium.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *