CREATURE LAB – DEMO DO POBRANIA JUŻ JEST!

Newsy
poniedziałek, 21 lutego 2022 662 Wyświetleń 0 Komentarzy
CREATURE LAB – DEMO DO POBRANIA JUŻ JEST!

Zostań szalonym naukowcem! Przeprowadzaj eksperymenty, mieszaj mutageny i, niczym Dr. Frankenstein, twórz odrażające kreatury. Modyfikuj swoje twory dodając im kończyny zwierząt oraz zarządzaj swoim laboratorium. A gdy będziesz gotowy, wypuść swoją armię do miasta, i zalej je krwią!

Miło nam poinformować, że zespół Image Power udostępnił dziś demo gry Creature Lab, czyli „symulatora” szalonego naukowca opętanego żądzą zemsty na ludzkości, która – jakżeby inaczej – pozostaje głucha na jego odkrycia. Demo będzie dostępne w ramach nadchodzącego Festiwalu Steam w dniach 21-28.02.

LINK DO ŚCIĄGNIĘCIA DEMA

O GRZE

W Creature Lab jesteś szaleńcem. Tak bardzo szalonym, jak szalony może być tylko naprawdę szalony naukowiec. Lata badań, lata odważnych publikacji… i nic. Twoje oszałamiające odkrycia naukowe nie zrobiły na nikim wrażenia. A zatem kończysz tak, jak zazwyczaj kończą obłąkani ludzie – samotny i pełen złości na świat. Nareszcie zrozumiałeś, że jedynym wyjściem jest zmuszenie ich do słuchania. Zapłacą za swoją ignorancję…. 

W Creature Lab wcielasz się w postać naukowego geniusza z bardzo swawolnym podejściem do restrykcyjnych metod naukowych i procedur. Ze względu na kompletnie nielegalny charakter Twoich eksperymentów, musisz dobrze zabezpieczyć swoje laboratorium przed ciekawskimi. Wszystko po to, by móc bez skrępowania przeprowadzać eksperymenty, tworzyć odrażające kreatury, amputować ich kończyny oraz tworzyć nowe na podstawie analizy DNA. 

Cechy gry:

? Symulator szalonego naukowca 

? Rozbudowany system zarządzania laboratorium

? Warstwa strategiczna – wysyłaj swoje potwory do miasta, walcz z wojskiem

? Tysiące kombinacji mikstur do odkrycia – sam nadaj im nazwy!

? Możliwość amputacji kończyn oraz kreowania nowych mrocznych części ciała 

? Mechanika “strachu” – Im większy terror oraz panikę siejesz w mieście, tym bezpieczniejsza jest Twoja kryjówka

? Kampania fabularna dla jednego gracza

? Zaczynając grę po raz kolejny odkryj nowe substancje i przepisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *