Cities: Skylines – Parklife Edition już dostępne!

Newsy
środa, 20 listopada 2019 382 Wyświetleń 0 Komentarzy
Cities: Skylines – Parklife Edition już dostępne!

Dzięki współpracy Koch Media oraz Paradox Interactive wielokrotnie nagradzana symulacja budowy miasta Cities: Skylines jest ponownie dostępna w sprzedaży detalicznej w bogatszym niż wcześniej wydaniu.

Już teraz w sklepach z grami w całej Polsce dostępne jest Cities: Skylines – Parklife Edition w polskiej i angielskiej wersji językowej na konsole PlayStation®4 oraz Xboxa One, a także komputery klasy PC. Wydanie Parklife Edition zawiera podstawową grę, wszystkie darmowe DLC i aktualizacje oraz płatny dodatek Parklife.
 
Cities: Skylines to klasyczna symulacja miasta w nowoczesnym wydaniu. Gra wprowadza nowe rozwiązania aby oddać wrażenia i trudności w budowaniu oraz zarządzaniu prawdziwym miastem, czerpiąc również z bogatego dorobku klasyki gatunku.
 
Parklife natomiast to nowe rozszerzenie, które ożywi miasto dodając parki rozrywki, rezerwaty przyrody, parki miejskie, ogrody i zoo. Parklife dodaje nowe opcje i narzędzia, zwiększa wartość działek na których znajdują się parki, dodaje pięć nowych map i mnóstwo innych dodatkowych elementów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *