Chivalry 2 zobacz trailer!

Newsy
poniedziałek, 10 lutego 2020 498 Wyświetleń 0 Komentarzy
Chivalry 2 zobacz trailer!

Chivalry 2 będzie kolejnym, po wyjątkowej grze RPG o rekinie pod tytułem Maneater, produktem z portfolio Tripwire Interactive, który będzie globalnie dystrybuowany przez firmę Koch Media.

 

Światowy wydawca gier Tripwire Interactive z radością ogłasza odnowienie współpracy z Koch Media / Deep Silver, Inc. i zapowiada współpracę nad nadchodzącymi tytułami – wyjątkowym shARkPG Maneater oraz Chivalry 2 – zapowiedzianymi na 2020 rok. Firma Koch Media zajmie się wszystkimi wyzwaniami związanymi z dystrybucją pudełkową tych gier na światowych rynkach.

Prezes Koch Media, Dr. Klemens Kundratitz, skomentował podpisanie umowy w następujący sposób: “Bardzo cieszy nas odnowienie współpracy z Tripwire Interactive akurat przed premierą gry Maneater oraz ich kolejnych projektów. Współpracowaliśmy już wcześniej nad Killing Floor 2 i nasz zespół z chęcią znów wspomoże swoją wiedzą i doświadczeniem w zakresie dystrybucji i marketingu.”

John Gibson, prezes Tripwire Interactive, dodał: “Bardzo cieszymy się, że wspólnie z Deep Silver będziemy mogli wydać fizycznie nasz najnowszy tytuł, Maneater, i kolejne. Światowy zasięg i skala doświadczenia Deep Silver czyni z nich najlepszego partnera do wszelkich przedsięwzięć wydawniczych.”

 
Więcej informacji na temat gry Chivalry 2, a także jej wydania pudełkowego już wkrótce! Zachęcamy także do śledzenia oficjalnej strony tego tytułu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *