CDP DYTRYBUTOREM FUNKO W POLSCE!

Newsy
środa, 15 maja 2019 513 Wyświetleń 0 Komentarzy
CDP DYTRYBUTOREM FUNKO W POLSCE!

CDP sp. z o.o. i FUNKO Inc. podpisały porozumienie, na mocy którego dystrybutor wprowadzi do sklepów na terenie całej Polski produkty amerykańskiego koncernu z linii: POP! Vinyl, 5 Star, Rock Candy, VYNL, POP Pocket keychain, Plushies i in.

Każdy oddany fan gier komputerowych, komiksów, seriali czy filmów prędzej czy później odkryje w sobie zew kolekcjonera. Figurki kolekcjonerskie i gadżety pomagają rozszerzyć świat swoich ulubionych bohaterów i wprowadzić ich obecność do naszego codziennego życia. Od dziś zbudowanie kolekcji we własnym domu będzie znacznie prostsze – dzięki ogłoszonemu partnerstwu CDP sp. z o.o. z firmą FUNKO Inc., popularne figurki kolekcjonerskie będą dostępne w sklepach w całej Polsce, m.in. Media Expert, Media Markt, Empik i Euro RTV AGD.

– Merchandise, a w szczególności produkty kolekcjonerskie związane z grami i filmami, w ostatnich latach stał się jednym z najszybciej rozwijających się segmentów rynku rozrywkowego. Rozszerzenie naszej oferty o figurki i inne produkty FUNKO było dla nas priorytetem. – mówi Robert Wesołowski, CEO, CDP sp. z o.o. – Cieszymy się, że możemy uczestniczyć w tym fenomenie popkulturowym i dostarczać polskim fanom najnowsze figurki w znacznie prostszy i wygodniejszy niż dotąd sposób.

Niewielkie winylowe figurki Funko to prawdziwy fenomen popkulturowy. Biją rekordy popularności wśród kolekcjonerów na całym świecie. Produkowane od lat 90., do Polski dotarły na fali popularności takich marek jak Marvel, Disney, DC Comics, HBO, Blizzard, Epic czy Netflix. Dla CDP, który od przeszło 20 lat dostarcza fanom najlepsze gry wideo, pozyskanie tak znaczącego partnera o globalnej marce jest kluczowym punktem w strategii rozwoju oferty firmy w kategorii zabawek, puzzli i gadżetów kolekcjonerskich.

Avengersi, Star Wars i wiele więcej

W ofercie CDP pojawi się szeroki wybór linii kolekcjonerskich figurek POP Vinyl, które obejmą zarówno gry, jak i franczyzy serialowe, filmowe czy okolicznościowe. Dystrybutor dostarczy kolekcjonerom najnowsze premierowe modele i serie w momencie wprowadzenia ich na rynek przez Funko. W pierwszej kolejności do sprzedaży trafią najnowsze produkty z linii Fortnite, Marvel (Avengers: End Game) oraz serie Star Wars, Jurassic Park i Harry Potter. W kolejnych miesiącach CDP będzie stopniowo rozszerzać dystrybucję o kolejne marki i linie produktowe Funko.

W razie dodatkowych pytań serdecznie zapraszamy do kontaktu.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.