CALL OF CTHULHU – PIERWSZY GAMEPLAY Z OKAZJI GAMESCOMU!

Newsy
poniedziałek, 27 sierpnia 2018 685 Wyświetleń 0 Komentarzy
CALL OF CTHULHU – PIERWSZY GAMEPLAY Z OKAZJI GAMESCOMU!

Call of Cthulhu – inpirowana kultowymi opowiadaniami Lovercrafta, gra studia Cyanide, doczekała się pierwszego gameplaya z okazji targów Gamescom!
Gra będzie dostępna na PC, PS4 i Xbox One. Polskim dystrybutorem wersji konsolowych jest CDP.

Ujawniony fragment rozgrywki ma miejsce na początku dochodzenia, które prowadzi Edward Pierce – weteran wojenny, prywatny detektyw i … alkoholik, zmagający się z prywatnymi problemami. Gameplay pokazuje mechanikę gry – rozmowy z postaciami, prowadzenie dochodzenia czy rekonstruowanie minionych wydarzeń.

Call of Cthulhu będzie przygodowym single – playerem w konwencji horroru FPP. Wcielimy się w postać prywatnego detektywa, Edwarda Pierce, którego zadaniem jest rozwiązanie zagadki tajemniczego morderstwa rodziny Hawkings na wyspie Darkwater. Gdzie zaprowadzi graczy to śledztwo?

Z pewnością w grze znajdzie się wiele elementów skradanek, survival horroru, a przede wszystkim kultowego klimatu mitologii Cthulhu, w której mieszają się pradawne stworzenia, nauka, groza i szaleństwo. Czy Wielki Śniący powróci i zawładnie światem?

Główne cechy gry:

Detektywistyczny RPG oparty na uniwersum mitologii Cthulhu H.P. Lovercrafta. Stworzony na silniku Unreal Engine 4.
Graj Edwardem Piercem, by odkryć zagadkowe mordersrwo Sarah Hawkins i staw czoła potężnym siłom czyhających w mroku wyspy Darkwater.
Wystaw swoją psychikę na próbę w świecie, w którym nie będziesz mógł zaufać nikomu, nawet własnym zmysłom.
Dokonuj wyborów, które na każdym kroku będą miały wpływ na narrację.
Premiera gry 30 października.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *