Bogate wydanie Shadow Tactics już dostępne na polskim rynku

Gry
wtorek, 06 grudnia 2016 566 Wyświetleń 0 Komentarzy
Bogate wydanie Shadow Tactics już dostępne na polskim rynku

Dziś, równo ze światową premierą, na sklepowych półkach w Polsce ląduje Shadow Tactics: Blades of the Shogun. Produkcja, okrzyknięta następcą kultowego Commandosa, ukazała się w wyjątkowej i dostępnej jedynie na naszym rynku Shogun Edition. W związku z premierą Wydawnictwo Techland, będące polskim partnerem Daedalic Entertainment, zaprasza do obejrzenia nowego zwiastuna.

Shadow Tactics: Blades of the Shogun to powrót gatunku taktycznych skradanek. Produkcja niemieckiego studia Mimimi Productions to gratka dla wszystkich, którzy lata temu pokochali takie serie jak Commandos czy Desperados.

„I jest to powrót udany, bo recenzje w Polsce i zagranicą jasno wskazują, że Shadow Tactics: Blades of the Shogun to bardzo dobra produkcja. Tym bardziej się cieszymy, że na polskim rynku została wyróżniona wersją premium, przekazując dodatkową wartość dla graczy. Wysoka jakość tych wydań jest jednym z naszych znaków rozpoznawczych” – podsumowuje Tomasz Gawlikowski, Dyrektor ds. Marketingu i PR w Wydawnictwie Techland.

Shadow Tactics: Blades of the Shogun spotkało się z entuzjastycznym przyjęciem. W Polsce produkcja zbiera wysokie oceny, wśród których są takie noty jak 8/10 w serwisie Eurogamer, 8.5/10 od Gram.pl i Polter.pl oraz 5/5 od Polygamii.

Shogun Edition to kolejne bogate wydanie w portfolio Wydawnictwa Techland. Oprócz gry pojawią się tam następujące dodatki:

  • Ponad 100-stronicowy artbook połączony z poradnikiem
  • 5 kart przedstawiających głównych bohaterów z ich unikatowymi zdolnościami
  • 5 pocztówek z gry
  • Mapa oraz fanowski plakat
  • Płyta ze ścieżką dźwiękową

Shadow Tactics: Blades of the Shogun w wydaniu Shogun Edition dostępne jest na PC od 6 grudnia w cenie 129,90 zł.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *