BETA OVERWATCH WYSTARTOWAŁA!

Gry
środa, 10 lutego 2016 799 Wyświetleń 0 Komentarzy
BETA OVERWATCH WYSTARTOWAŁA!
Wystartowała kolejna faza zamkniętych testów nowej gry firmy Blizzard, Overwatch.

W becie Overwatch pojawiło się kilka istotnych zmian. Między innymi zupełnie nowy tryb – Control, w którym dwie drużyny stawiają czoła serii zadań w formacie „best-of-three”. W Control można grać na mapach Lijiang Tower i Nepal. Overwatch pozwala teraz również na grę z botami.

Istotnym dodatkiem jest nowy sposób progresji gracza. Jest oparty na zdobywaniu doświadczenia i kolejnych poziomach konta, a wraz z doświadczeniem dostaje się w prezencie Loot Box, losowy zestaw przedmiotów pozwalających spersonalizować postać.

Pełną listę zmian (również tych w balansie postaci) można znaleźć tutaj.

A tutaj game director Overwatch, Jeff Kaplan, opowiada o zamkniętej becie.

Overwatch pojawi się na rynku wiosną 2016 roku na PC, PS4 i Xbox One. Firma cdp.pl jest oficjalnym polskim dystrybutorem gry. Grę można już zamawiać przedpremierowo.

d3faae0e-280d-477d-8207-ed4e13756802.jpg
Overwatch to dynamiczna strzelanka, w której drużyny bohaterów walczą ze sobą w świecie ogarniętym konfliktem.

WALCZ O LEPSZE JUTRO

Żołnierze, naukowcy, awanturnicy i odmieńcy. W obliczu globalnego konfliktu powołano do życia międzynarodową grupę do zadań specjalnych, złożoną z bohaterów, którzy połączyli siły, aby przywrócić pokój w rozdartym wojną świecie. Nazywała się… Overwatch. Bohaterowie ci położyli kres konfliktowi i w kolejnych dziesięcioleciach przyczynili się do utrzymania pokoju. Overwatch dała początek epoce badań, innowacji oraz wielkich odkryć. Jednak po wielu latach wpływy organizacji znacznie osłabły i została ona ostatecznie rozwiązana.

WYBIERZ BOHATERA

W Overwatch spotkasz całą plejadę barwnych bohaterów, począwszy od podróżującej w czasie awanturniczki, poprzez uzbrojonego w młot rakietowy i zakutego w zbroję wojownika, po uduchowionego mnicha-robota. Każdy ze śmiałków reprezentuje inny styl rozgrywki, a kluczem do rozwinięcia pełnego potencjału, jakim dysponują, jest poznanie ich wyjątkowych umiejętności. Nie znajdziesz tu dwóch podobnych do siebie postaci.

ODEGRAJ SWOJĄ ROLĘ

Niezależnie od tego, czy rzucasz się w wir walki na pierwszej linii, czy osłaniasz sojuszników tarczą energetyczną lub zapewniasz im wsparcie, zwiększając ilość zadawanych przez nich obrażeń – zdolności każdego z bohaterów Overwatch zostały pomyślane w taki sposób, aby mogli oni osiągnąć maksymalną skuteczność bojową współpracując w drużynie. Kluczem do zwycięstwa jest wykorzystywanie umiejętności tak, aby współgrały ze zdolnościami pozostałych graczy.

WSPÓŁPRACUJ PRZY REALIZACJI ZADAŃ

Dla drużyn potężnych bohaterów polem bitwy jest cały świat. Tocząc walkę na śmierć i życie w różnych zakątkach planety, przyjdzie ci chociażby strzec tajemnic Świątyni Anubisa i eskortować niebezpieczny ładunek elektromagnetyczny przez centrum futurystycznego Londynu.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *