Beta Overwatch wraca 9 lutego

Gry
piątek, 05 lutego 2016 662 Wyświetleń 0 Komentarzy
Beta Overwatch wraca 9 lutego
W kolejnej fazie zamkniętej bety Overwatch pojawią się nowe elementy:
  • Zupełnie nowy system postępu
  • Dwie nowe mapy oraz nowy tryb zabawy
  • Zmiany w balansie kilku postaci
  • Wiele zmian w trybie prywatnej gry, w tym mecze wyłącznie ze sztuczną inteligencją
Osoby, które brały już udział w testach zamkniętej bety, otrzymają dostęp do następnej fazy testów. Gracze, którzy chcieliby teraz dołączyć do zabawy, mogą zarejestrować się pod tym adresem.

Overwatch pojawi się na rynku wiosną 2016 roku na PC, PS4 i Xbox One. Firma cdp.pl jest oficjalnym polskim dystrybutorem gry. Grę można już zamawiać przedpremierowo.

d3faae0e-280d-477d-8207-ed4e13756802.jpg
Overwatch to dynamiczna strzelanka, w której drużyny bohaterów walczą ze sobą w świecie ogarniętym konfliktem.

WALCZ O LEPSZE JUTRO

Żołnierze, naukowcy, awanturnicy i odmieńcy. W obliczu globalnego konfliktu powołano do życia międzynarodową grupę do zadań specjalnych, złożoną z bohaterów, którzy połączyli siły, aby przywrócić pokój w rozdartym wojną świecie. Nazywała się… Overwatch. Bohaterowie ci położyli kres konfliktowi i w kolejnych dziesięcioleciach przyczynili się do utrzymania pokoju. Overwatch dała początek epoce badań, innowacji oraz wielkich odkryć. Jednak po wielu latach wpływy organizacji znacznie osłabły i została ona ostatecznie rozwiązana.

WYBIERZ BOHATERA

W Overwatch spotkasz całą plejadę barwnych bohaterów, począwszy od podróżującej w czasie awanturniczki, poprzez uzbrojonego w młot rakietowy i zakutego w zbroję wojownika, po uduchowionego mnicha-robota. Każdy ze śmiałków reprezentuje inny styl rozgrywki, a kluczem do rozwinięcia pełnego potencjału, jakim dysponują, jest poznanie ich wyjątkowych umiejętności. Nie znajdziesz tu dwóch podobnych do siebie postaci.

ODEGRAJ SWOJĄ ROLĘ

Niezależnie od tego, czy rzucasz się w wir walki na pierwszej linii, czy osłaniasz sojuszników tarczą energetyczną lub zapewniasz im wsparcie, zwiększając ilość zadawanych przez nich obrażeń – zdolności każdego z bohaterów Overwatch zostały pomyślane w taki sposób, aby mogli oni osiągnąć maksymalną skuteczność bojową współpracując w drużynie. Kluczem do zwycięstwa jest wykorzystywanie umiejętności tak, aby współgrały ze zdolnościami pozostałych graczy.

WSPÓŁPRACUJ PRZY REALIZACJI ZADAŃ

Dla drużyn potężnych bohaterów polem bitwy jest cały świat. Tocząc walkę na śmierć i życie w różnych zakątkach planety, przyjdzie ci chociażby strzec tajemnic Świątyni Anubisa i eskortować niebezpieczny ładunek elektromagnetyczny przez centrum futurystycznego Londynu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.