Beta Fallout 76 ze „spektakularnymi błędami”

Newsy
wtorek, 23 października 2018 555 Wyświetleń 0 Komentarzy
Beta Fallout 76 ze „spektakularnymi błędami”

Dziś w nocy o godzinie 1:00 czasu polskiego rozpocznie się pierwszy etap beta-testów Fallout 76. W ramach niego posiadacze konsoli Xbox One będą mieli cztery godziny na zapoznanie się z tytułem, a już teraz mogą pobrać niezbędne pliki. Kolejne testy wystartują równo tydzień później, we wtorek 30 października, przy czym odbędą się one na komputerach osobistych oraz PlayStation 4.

Testy dowolnej produkcji zwykle wiążą się z obecnością sporej liczby błędów, zwłaszcza gdy mowa o produkcjach sieciowych lub sandboksach. A co dopiero w przypadku sieciowego sandboksa, jakim jest Fallout 76. Przyznaje to sama Bethesda, która w zaskakująco szczerym ogłoszeniu na oficjalnej stronie firmy stwierdza, że gracze powinni spodziewać „spektakularnych problemów” w trakcie obcowania z betą.

Trzeba przyznać, że nie brzmi to szczególnie zachęcająco, aczkolwiek trudno uznać to za zaskakującą informację. Od 2015 roku nad grą pracowały cztery zespoły, które wspólnymi siłami przygotowały czterokrotnie większy obszar niż ten z Fallouta 4. I nie będzie to pusty świat – znajdziemy w nim wiele do zrobienia. Dość powiedzieć, że same zadania poboczne mają zapewnić 150 godzin zabawy, co ujawnił przewodzący pracami nad grą Jeff Cardiner w wywiadzie dla oficjalnego magazynu Xboksa.

Pozostaje tylko czekać na live streamy z produkcji około godziny 1:00 by zobaczyć jak Fallout 76 wygląda na prawdę, a nie na reklamówkach i gameplayach z targów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.