BATTLE CHASERS: NIGHTWAR już 3 października

Newsy
poniedziałek, 02 października 2017 503 Wyświetleń 0 Komentarzy
BATTLE CHASERS: NIGHTWAR już 3 października

Battle Chasers: Nightwar to inspirowana konsolowymi klasykami gra RPG z turowym trybem walki, bazująca na popularnym komiksie autorstwa Joego Madureiry. Polskim dystrybutorem gry jest CDP.

Battle Chasers: Nightwar trafi do sklepów już 3 października na PC, PS4 i Xbox One (wersja na Nintendo Switch będzie dostępna w późniejszym terminie). Gra posiada pełną polską lokalizację.

Ta produkcja RPG, inspirowana klasykami konsolowymi i kultowym komiksem z lat 90., zachęca do eksploracji lochów i śledzenia niezwykłej historii. Wszystko to w turowym systemie walki i w klimacie arcanepunk, łączącym w sobie elementy fantasy oraz nauki i technologii.

Najważniejsze cechy gry:

Tradycyjna turowa walka z systemem przeładowania many i salwami bitewnymi.

Odkryj świat usiany ukrytymi lochami, unikatowymi bossami i losowo pojawiającymi się przyjaciółmi oraz wrogami.

Zorientowane na akcję, losowo generowane lochy, pełne pułapek, łamigłówek i sekretów. Skorzystaj z umiejętności każdego bohatera, aby przetrwać w lochach.

Stwórz drużynę łowców przygód, wybierając trzech spośród sześciu dostępnych bohaterów pochodzących z serii komiksów Battle Chasers. Każdy z nich posiada unikatowe zdolności, atuty, przedmioty i umiejętności w lochach.

Skorzystaj z zaawansowanego systemu wytwarzania, opartego o przeładowywanie składników, aby otrzymać epickie przedmioty!

 

Informacje o grze Battle Chasers: Nightwar

Battle Chasers: Nightwar to inspirowana konsolowymi klasykami gra RPG z turowym trybem walki, opartym o unikalny systemem many i niesamowite zrywy bitewne. Zachęcająca do eksploracji świata, ciekawa fabuła zaprowadzi graczy do pięknych, losowo generowanych lochów pełnych pułapek, zagadek, sekretów i łupów, świata ukrytych przejść, rzadkich bossów oraz losowo pojawiających się wrogów i przyjaciół. Skompletuj drużynę, wybierając troje z sześciu dostępnych bohaterów z klasycznej serii komiksów Battle Chasers, z których każdy posiada unikalne umiejętności, atuty, przedmioty i zdolności przydatne podczas przemierzania lochów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.