Bądź jak Spider-Man i złap w sieć supernagrody!

Newsy
piątek, 28 grudnia 2018 802 Wyświetleń 0 Komentarzy
Bądź jak Spider-Man i złap w sieć supernagrody!

To dobra wiadomość dla fanów Człowieka-Pająka! W związku z najnowszą odsłoną przygód superbohatera, czyli „Spider-Man: Uniwersum”, Multikino przygotowało konkurs, w którym do wygrania są atrakcyjne nagrody, m.in. tablety graficzne WACOM Intous i interaktywne zabawki Sphero Spiderman!

 

 

Od teraz każdy widz Multikina na własnej skórze może przekonać się, jak to jest być kreatorem animowanego świata! Wystarczy, że weźmie udział w najnowszym konkursie Multikina, powiązanym z premierą „Spider-Man: Uniwersum”, który na ekranach Multikina zobaczyć można od 25 grudnia. Zasady zabawy są proste – należy kupić bilet na film „Spider-Man: Uniwersum”, a następnie wejść na https://multikino.pl/konkursspiderman i odpowiedzieć na pytanie konkursowe.

 

W konkursie, który potrwa do 10 stycznia, zostanie rozdanych aż 6 supernowoczesnych nagród. Laureat pierwszego miejsca otrzyma tablet graficzny WACOM Intous M, dwóch kolejnych z kolei tablety graficzne WACOM Intous S. W ręce trzech następnych zwycięzców trafią interaktywne zabawki SPHERO SPIDERMAN.

 

„Spider-Man: Uniwersum” to najlepiej oceniana kinowa produkcja o jednym z najpopularniejszych superbohaterów w historii. Fani Człowieka-Pająka doskonale znają postać Milesa Moralesa. Został stworzony przez Briana Michaela Bendisa i rysowniczkę Sarę Pichelli w 2011 roku jako część serii „Ultimate”, należącej do Marvel Comics, ale będącej alternatywną linią komiksów o superbohaterach.

 

Miles Morales jest nastolatkiem, który odkrywa w sobie moce podobne do tych, jakimi posługuje się Spider-Man, podobnie zresztą jak on, jest superbohaterem. Nazywany często Ultimate Spider-Man działa w uniwersum zwanym Ziemia-1610. Jest nadzwyczajnie silny, potrafi wdrapywać się po ścianach, ma pajęczy zmysł i umiejętność paraliżowania wroga.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *